Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha beszélek az igazgatóval...

Ha beszélek az igazgatóval van lehetőség arra, hogy 100 órát leigazoljon(Többi lent)?

Figyelt kérdés
12-es vagyok és év elején úgy volt, hogy esti iskolában folytatom tovább érettségiig. Adódott néhány probléma amiért vissza kellett jönnöm nappali tagozatra, viszont 100 igazolandó hiányzásom van. Az igazgató ezt le tudja igazolni?

2022. nov. 18. 15:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Álljon meg a menet, kérdező, de nagyon álljon meg! "Befakult (az mi a lótúrót jelent?) 61 éves vagyok, képzeld! Valami korhatár van itt, dögöljek meg?

"Nem utaltam rá, hogy szeretnék bent maradni"? Akkor mi a fenének akartad megkérni az igazgatót a CÍMBEN kiírva, hogy igazolja? "Ha kell, végigszenvedjek ebben az iskolában", és kifejtetted, hogy az apád miatt kell. Belezavarodtál a meséidbe, ennyi történt, nem a segítőkészség hiánya!

2022. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

"Mennék estire, viszont az átiratkozáshoz még szülői hozzájárulás kell és nem igazán jövök ki, egyikükkel sem."


"Az esti iskola mellett szerettem volna dolgozni, hogy minél előbb elköltözhessek az otthoni toxikus környezetből"



Nem tudom, hogy melyik írásomban látta, hogy kétségbeesetten próbálok itt maradni.

Arra próbálta utalni, hogy minden olyan iskolával kapcsolatos téma amit diák ír, az már rossz. Ellenségnek kell tekinteni, mert vagy lusta tanulni vagy lusta bejárni, mintha ön nem lett volna diák 40-50 éve. A kérdést meg nem lehet túlcifrázni, az apám kérésére kellett leigazoltatnom, nem önszántamból, TEHÁT NEM PRÓBÁLTAM KÉTSÉGBEESETTEN ITT MARADNI.

2022. nov. 24. 13:59
 33/36 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzá tennék, hogy ez a sora.. Nevetséges és gyerekes, ami még nevetségessé teszi a helyzetet a korát tekintve, nomeg azt, hogy milyen szinten áll úgy, hogy egy érett felnőtt, lassan már nyugdíjas.

" 61 éves vagyok, képzeld! Valami korhatár van itt, dögöljek meg?"

Jó példát mutat fiatalabb társainak :)

2022. nov. 24. 14:02
 34/36 anonim ***** válasza:

Na még neked áll feljebb? Egyébként nem kell magázódni a gyakorin, kortól független a tegeződés egy internetes fórumon!

Ha nem akartál volna itt maradni, elmentél volna nagykorú állampolgárként estire. Meg mellé dolgozni. Akár még munkásszállásra elköltözni is. Lustaságról pedig én egy árva szót nem ejtettem, azt te képzelted bele.

2022. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Nyilván nem kell magázódni, de a korkülönbség ettől függetlenül megvan, és nem tegezhetem le az engedélye nélkül, hiszen nem együtt őriztük a bárányokat.

Még egyszer, nem megsérteni akartam. :)

Az igazgató és az osztályfőnök szerint is az van, hogy nem mehetek el szülői engedély nélkül, amit még mindig ne értek, hogy hogyan lehet, hiszen elmúltam 18.

2022. nov. 24. 17:01
 36/36 anonim ***** válasza:
Ez nyilvánvalóan nem igaz, nem kérdés! Kikéred a bizonyítványodat és elmész vele egy estire. Csak előtte kérdezd meg, hogy november végén felvesznek-e.
2022. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!