Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora égés lehet továbbtanul...

Mekkora égés lehet továbbtanulásnál a példás szorgalom es hármas négyes matek bizonyítványban?

Figyelt kérdés

Vagy mennyire nézik ezt össze pl 6 vagy 8 osztályos gimiben?

Próbálom lehúzni a szorgalomjegyét házihiányokkal, de még mindig példásnak hozzák.



2022. nov. 25. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
???? hülye vagy?
2022. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert nem érted azért a kérdés?


Egy vicc az hogy példás szorgalom ÉS peldas szorgalommal maximumon csak 3as r es bizonyitvany!


A gimibe mondjuk felvételi van, de ezt ha így meglátják? Élből utasítanák el?

2022. nov. 25. 14:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Kosz h átraktátok hogy ne kapjak választ!
2022. nov. 25. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem én a kérdést, de attól még hülyeség. Nem fogják attól kevésbé felvenni, hogy nem lusta, hanem buta. Szerinted.

Életemben nem hallottam ekkora marhaságot, hogy direkt eltiltsa valaki a gyereket a leckeírástól :D

2022. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a központi írásbelit jól írja ( például 40 pontosagyar és 45 pontos magyar) meg a gyerek akkor akár hármas szorgalommal is felveszik bárhová.


Jó lenne ha elolvasnád néhány gimnázium felvételi tájékoztatóját.

2022. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek ilyen összefüggéseket. Csak azokat a jegyeket nézik, amik bele vannak véve a felvételi szabályok közé, meg persze a központi eredményét.
2022. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyessel. Mi az, hogy direkt próbálsz egy jegyet lehúzni? Ki hallott még ilyen hülyeségről? A szorgalomjegynek nem azt kellene jelentenie, hogy csak színötös, mert ha valakinek a maximuma a hármas matek, akkor az a maximuma, és azt elérte, egyébként meg megcsinálja, amit kérnek tőle, figyel az órán, leckét ír.... Jó lenne, ha inkább nem szólnál bele semmibe, hagynád a gyereket leckét írni és tanulni.
2022. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szorgalom és magatartás jegyeket nem is nézik😅 És azt se értem miért próbálsz lejjebb húzni egy jegyet... Marhaság
2022. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!