Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági kar - ELTE vagy...

Gazdasági kar - ELTE vagy Corvinus?

Figyelt kérdés
Gazdaságira szeretnék menni, de nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb. Aki valamelyikre jár, és van tapasztalata, örülnék ha leírná a véleményét

2022. nov. 26. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
44%

Oda járok, szerintem nagyon jó dontes. Tobbnyire jo tanarok, okos hallgatotarsak, nagyon sokat er a diploma, ezer diakszervezet es szakkollegium (sehol mashol nincs olyan sok mint nalunk). Annyi szakmai lehetoseg van hogy hihetetlen, azt sem fogod tudni, hogy hogy oszd be az idod hogy mindent kiprobalhass es fejlodhess. En tudom ajanlani, hozd fel az angolt kicsit es menni fog, egyetemen is fel tudsz majd venni angolos kurzusokat, szakmai es altalanos angolt is, ugyhogy hajra! Sok sikert hozza!

(Elte a 2. Legjobb a Corvinus utan, gyengebb diakok vannak, oktatokat nem tudom, a kozossegi elet sincs olyan jo, nalunk minden este csinalhatsz valamit ha akarsz pl. Buli vagy valami szakmai. BGE az nagyon vegyes, mindenkit felvesznek 280ponttal lehet menni onkoltsegesre ezert a diplomad nem er sokat, mert gyenge kepesseguekkel tanulsz, a BGEt nem a legerosebb diakokkal azonositjak. Valljuk be, hogy aki 400pontot sem tud elerni az nem lesz jo kozgazdasz.

Altalaban aki nem jut be Corvinusra vagy elore tudja hogy nem fog bejutni az megy Eltere es BGEre. Aztan ugy adja elo hogy nem is akart Corvos lenni.Amitol meg sokan felnek hogy a Corvinus egy kormanyparti agymosoda. Ezt cafolni tudom, a tanarok nagyresze kormanykritikus a diakoknak is 80-90%-a, de a tanarok se politizalnak sokat teljesen korrektul allnak az egeszhez.

2022. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!