Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nincsen a magyar iskolák...

Miért nincsen a magyar iskolákban wc papír?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szét dobálják de itt ahol én vagyok itt egyáltalán nincs :(

2022. dec. 2. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Már a bölcsibe óvodába is vinni kell. Az iskolákban a sok beszedett osztálypénzből is megvehetnék.
2022. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen iskolákról tudok, ott nem csak vécépapír nincs. :(

Hanem semmi már lassan. Ha tönkremegy egy szék vagy asztal, akkor nem javítják meg. Ha kifogy a táblafilc azt a tanár a saját költségén veszi. Ha nyomtatni szeretne, van egy nagyon nagyon szűk limit, ami nem elég semmire, ezen felül saját költségen nyomtat. Ha tönkre megy a teremben a PC, akkor nem tud diákat kivetíteni, vagy otthonról viszi be a saját laptopját. Még egy pendrive-t sem kapnak, azok a tanárok, akiket ismerek, hogy otthon készült diákat be tudják vinni az iskolába.. (pedig ez kb. egy egyszeri 2000ft-s költség lenne..)


Szóval meg is lepne, ha pont vécépapír lenne minden iskolában, amit a diák otthonról is tud vinni..

2022. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Az állításod igazolásául kérlek fejtsd ki:

mi a forrás, linkeld be azt

vagy

ha saját kutatás, akkor mintanagyság, a vizsgált iskolák térbeli és vertikális eloszlása milyen? az állításod milyen iskolákra terjeszted ki, s pontosan milyen arányokat tapasztaltál?

2022. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hétfő reggelenként mindig volt, ahogy szappan is, de aztán utána a szappan átlagban sose lett újratöltve a héten, a wc papír pedig esetleg még a többi napon a reggeli órákban megtalálható volt, de délután az se. Szóval na, ilyen ez.
2022. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
40 éve sem volt.
2022. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mindig ezek a kedvenc válaszaim.

Miért is lenne, ha 40 évvel ezelőtt sem volt.. :D

2022. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahol egyik ismerős dolgozik, ott mindig van WC-papír. Kulcsos tartó van, oda rakják be ezeket az „ipari” WC-papírokat, kb. hetente cserélik. Budapest agglomerációjában van a suli.


Az viszont igaz, hogy sok helyen nincs, és ez szomorú.


Én amikor alsós voltam, ugyan nem volt a WC-ben WC-papír, hanem a teremben volt egy gurigával, azt vitte mindenki magával (utólag visszagondolva nem volt túl higiénikus, de nem foglalkoztunk ezzel, illetve én szinte soha nem „nagyvécéztem” az iskolában, csak amikor már nagyon muszáj volt).

2022. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elvileg azért nincs mert túl hamar elfogy, de ha valaminek elkell mennie nagy wc-re, akkor mit csinál? 😳
2022. dec. 2. 14:55
 9/13 NTBS ***** válasza:
82%

Tanár vagyok nálunk volt, csak a gyerekek egész tekercseket engedtek le egyszerre, így már idén lett 2 dugulás, azóta nincs.

A tanulók hoznak magukkal zsebkendőt, wc papírt.

2022. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez a probléma, hogy a hülyegyerekek leszedik, akinek meg kellene neki meg nem marad...
2022. dec. 2. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!