Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME villamosmérnök szak...

BME villamosmérnök szak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem mesélni erről a szakról. Februárban meg kell jelölnöm, hogy mit tanulok tovább és a matek vagy fizika szak mellett ez is nagyon tetszik, nem tudom pontosan melyik legyen. Milyen az oktatás a szakon, szerettek a BME-re járni? Tényleg nagyon sokan kibuknak már az elején? Melyik a legjobb specializáció, illetve milyenek az elhelyezkedési lehetőségek? Kiknek ajálanátok a villamosmérnöki szakot/pályát?

2022. dec. 11. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

#8, nagyon jókat írtál. De hát van egy fazon a Gyakorin, aki agyilag nem bírta a műegyetemet, aztán itt piszkoskodik már vagy 5 éve.

Van egy tesója is, az meg egyfolytában a villanyszerelőképzéses kérdésekhez írogat, hogy mind éhen fognak halni, mert sok az eszkimó, és kevés a fóka. :D

2022. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Te is csak kívülről láttad még a bmet de nem baj. Vonulj inkább vissza és próbáld elűzni brusszelt meg sorost. Az a te szinted
2022. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

#12, ezek a eddigi megnyilvánulásaimat tekintve teljesen megalapozatlan kijelentések. Ide tud eljutni az, akinek nincs érve, elkezdi sértegetni a másikat azzal, ami épp eszébe jut. De én nem haragszom rád, el tudom képzelni, milyen érzés az, hogy nem feleltél meg egy intézményben, ahol a tankörtársaid megfeleltek.

Tavaly volt 40 éves a diplomám, az itteni írások szerint kb az egyharmada nehézségre hígult mára a képzés, hát ha azon nem feleltél meg...

2022. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Nekem meg 2eves a diplomam. Te képes vagy össze hasonlítani a 40evvel ezelőtti állapotokat a maiakhoz? Egy mérnöknek ennél több esze van. Ebből is látszik hogy nem bmes vagy.

2022. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, én képes vagyok. :D Hát, ha te nem, újabb indok arra, hogy nem oda való voltál.
2022. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

#1 #8 vagyok.

Mostmár tényleg felcsigáztad az érdeklődésemet. Tudnál írni pár konkrétumot, amikor inkorrektek voltak veled szemben? Mikor, melyik tárgyból, melyik számonkérésen, ki? A jogos kritikával szemben nincs ellenvetésem, de konkrétumok nélkül dobálózni nem ildomos. Ha ebből tényleg olyan rengeteg van, ahogy te azt állítod, akkor ez nem okozhat kihívást.

2022. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Írtam :D Ajánlom a vissza olvasást.
2022. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!