Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi a véleménye a Debrece...

Kinek mi a véleménye a Debreceni Egyetem vegyész, illetve vegyészmérnök képzéséről?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mostanában mennyire színvonalas az ottani képzés, illetve mennyire éri meg Debrecenben ezekre az egyetemi szakokra jelentkezni.

2022. dec. 24. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerinted mennyire lehet színvonalas egy olyan egyetem képzése, ahol egy tömeggyilkost akartak díszpolgárrá kinevezni?
2022. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bevallom erről nem hallottam, de köszönöm ezt a véleményt is.
2022. dec. 25. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

A fideszcsicskáknak akik lepontoztak: [link]


[link]

2022. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehetne a kiírt kérdésre koncentrálni? Felteszem semmi közöd sincs a kémiához, engem viszont továbbtanulás miatt érdekelne. Köszönöm!
2022. dec. 25. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Valóban nem szép dolog (mondjuk úgy, nem etikus) egy olyan embert díszpolgárrá választani, aki megöleti politikai ellenfeleit stb., de így elsőre ránézésre nem látom, hogy ez hogyan hatna ki az ott folyó képzésre.
2022. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
5-ös, ha kicsit gondolkoznátok te és a kérdező, akkor talán rájönnétek, hogy egy olyan egyetemen ahol kvázi diktatúra van onnan a haladó gondolkozású tanárok is menekülnek, ami a debreceni egyetemen is megtörtént ennél a konkrét esetnél is. Márpedig ha hiányoznak a minőségi oktatók azt az oktatás színvonala kőkeményen megsínyli és ez alól a kémia oktatás se kivétel.
2022. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A vegyészről tudok nyilatkozni, és szerintem nem túl színvonalas a képzés. Nem kezdeném újra, ha visszatekerhetném az időt.
2023. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Tökmindegy az egyetem, a papír a lényeg.
2023. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!