Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri 6 osztályos gimibe menni?

Megéri 6 osztályos gimibe menni?

Figyelt kérdés
A húgom 6.-os és nem tudja eldönteni hogy elmenjen vagy nem. Van valami olyan szempont ami miatt esetleg jobb a 6 osztályos? Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?

2022. dec. 27. 10:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem anno az általános osztályomat, ezért nekem eszembe nem jutott volna otthagyni azt még akkor sem, amikor én voltam az egyetlen kitűnő tanuló. Általanosban kevesebb jó képességű volt, gimibe (egy vidéki színvonalas gimi volt) pedig több nagyon okos gyerek is járt, de olyan rosszindulatú meg gonosz volt az osztályom nagy része, hogy visszasírtam az általánosos közösséget. Szóval ha jól érzi ott magát, szereti a közösséget és annyira nem rossz ott a gyerekanyag, hogy a tesód tanulásának, fejlődésének a rovására menjen, akkor én nem erőltetném és nem szakítanán ki onnan.
2022. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok....talán vele kellene leülni és megbeszélni, hogy szeretné-e, felvázolni neki az előnyöket/hátrányokat meg stb.
2022. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!