Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy álltok a kémia és biosz...

Hogy álltok a kémia és biosz emelt érettségivel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 12.-es gimnazista vagyok, idén emeltezek. Már szeptember óta írom az emelteket, a kémiák mostanra 60 a bioszok 75 százalék környékén szoktak sikerülni. Nektek hogy megy, hogy álltok? PTE ÁOK a cél. Van már egy angol közepem, ami 97%, az talán ad egy alapot a közepeknek is.

2023. jan. 1. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, én tavaly szenvedtem az érettségivel, de az emeltjeim ilyenkor még közel sem voltak ilyen szinten. Decemberben volt egy hatalmas mental breakdownom hogy engem biztos nem fognak felvenni és totál bepánikoltam, akkor toltam meg a dolgokat. És felvettek, majdnem 460 pontom lett, épp az első vizsgaidőszakomat töltöm. Szóval hajráhajrá, szurkolok!!!!!
2023. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Nekem is volt egy mental breakdown, de folyamatosan javulnak szépen az átlagok. Jó tett a pánik nekem is, az erősített meg és az nyomta tövig a gázpedált tanulás tekintetében. Az nyugtat, hogy ezekkel az eredményekkel meg jó szóbelivel pécs már most is meglehetne jobb években.


Te milyen szakon vagy? Orvosin? Nagyon sok sikert neked is a vizsgákhoz, gondolom, hogy neked most annyit kell megtanulni két hét alatt, mint amit nekem 5 hónap alatt. (Vagy többet)

2023. jan. 1. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán meglehet Pécs, én még májusban sem hittem el hogy sikerülhet konkrétan, és én is folyamatosan a ponthatárokat nézegettem hogy hátha meglehet Pécs még éppen… Aztán azóta Szegeden vagyok orvosin, elég meredek út volt a végén a döntés hogy akkor végül melyik egyetem legyen, de eddig szeretem Szegedet szóval nem bántam meg.

Próbálj hinni magadban, ezen még nekem is dolgoznom kell, de ilyen eredményekkel ha folyamatosan dolgozol rajta simán meglesz bármelyik orvosi!

2023. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#1-es a kémiára hogy készültél? A biosszal jól állok, de a kémiaval nemigazan
2023. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy nagyon. Úgy, mint ahogy az előttem lévők írták én se álltam ilyen jól még januárban. És most pedig szegeden vagyok elsőéves. Biztos sikerülni fog, szurkolunk!
2023. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4, magántanárral, mert a sulinkban csapnivaló volt a fakultáció, kb egy középszintet nem tudtam volna belőle megírni… Szóval magántanár és rengeteg érettségi feladat
2023. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A.Dominika válasza:
70%
Szia!Én most vagyok 11.-es és ugyanígy állok, októberben kezdtem készülni, Villányi Attila könyvei hasznosak ;).Legutóbbi emelt kémiám 72 lett a bioszom 60.
2023. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami eszembejutott, az egyes válaszoló vagyok. Bioszból Gőz Józsefnek, kémiából meg Bárány Zsolt Bélának van témakörönként összegyűjtött érettségi feladatgyűjteményük, keressetek rá és akkor csoportosítva tudjátok gyakorolni az adott témához tartozó feladatokat. Szerintem nagyon hasznos!!

Illetve a bioszféra nevű oldal jegyzetei bioszból is nagyon nagyon jók!!

2023. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te már jóval előttem vagy. Én még érettségiket sem töltök. :)
2023. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En fogorvosira jelentkeztem de en sem állok ilyen jól. Bioszok egész jók eddig, kémia botrány. Kedd-szerdan lesz próba érettségi emelt belőle, hát meglatjuk
2023. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!