Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerettétek a digitális oktatást?

Szerettétek a digitális oktatást?

Figyelt kérdés
Volt bármi értelme/haszna a digitális oktatásnak? Úgy értem tudtatok tanulni, illetve szerettétek ezt az oktatási formát? Javítottatok vagy rontottatok a jegyeiteken, jobb lenne ha vissza vezetnék a jelenlegi helyzetre való tekintettel?

2023. jan. 1. 22:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10

Kérdezték, én pedig válaszoltam… saját vélemény

2023. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyetemen imádtam, ha ez nem lett volna, kikészülök idegileg, bár nekem csak a mesterképzés vége csúszott ebbe az időszakba bele. Szerintem sokat lehetett tanulni ebből, kezdve azzal, hogy sok előadást nem is kéne megtartani jelenlétiben, mert semmi értelme, emellett bizonyos szakokon - köztük az enyémen is -, ahol nincs olyan nagy hangsúly például az eszközhasználaton, ott tökéletesen lehet használni a digitális oktatást gyakorlatok során is. Kár, hogy begyöpösödött ez az ország és sokan rögtön eldobják a jó dolgokat, bár azt belátom, hogy közoktatásban sokkal nehezebb ezt megvalósítani. Mint tanár is, nem tudom, hogy oldottam volna meg, de egyetemen sokkal nagyobb hangsúlyt kéne fektetni erre, mert ezerszer jobb, mint a jelenléti.
2023. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"begyöpösödött ez az ország"

Akkor miért nem egy másikban jártál egyetemre? A begyöpösödöttek pénzén jobban esett?

2023. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert sajnos nem volt rá lehetőségem. De mivel budapesti vagyok, így szerencsére kevésbé érzékelem a begyöpösödöttséget.

Másrészt a begyöpösödöttek jobban járnak, ha a pénzüket például egyetemisták képzésére költik, mint Orbán hülyeségeire, mert az én képzésem vagy bárki, magasabb végzettséget szerző ember képzésére költött pénz visszajön, ha az illető itt fog dolgozni.

Illetve megkérdezném, hogy szerinted ez az ország nem begyöpösödött? Jártál már vidéken, láttad, hogy élnek ott az emberek? Semmi modernizációra nem képesek és nemcsak a pénzhiány miatt, hanem az akarat és a tudás hiánya miatt sem.

2023. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"az én képzésem vagy bárki, magasabb végzettséget szerző ember képzésére költött pénz visszajön, ha az illető itt fog dolgozni"

Hát ez az. Aki viszont begyöpösödöttnek gondolja az országot, az elég valószínű, hogy nem itt fog dolgozni. Akkor meg képeztesse magát máshol, ne a mi kevés pénzünkön!


"szerinted ez az ország nem begyöpösödött?"

Nem, szerintem nem.


"Jártál már vidéken, láttad, hogy élnek ott az emberek? Semmi modernizációra nem képesek"

Tudom, még atv-jük sincs, ugye? :D


"az akarat és a tudás hiánya miatt sem"

Én rajta vagyok, hogy meglegyen az akarat is meg a tudás is. A te dolgod annyi lenne, hogy ott képeztesd magad, ahol élni fogsz, hogy ne csak élősködj.

2023. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én itt dolgozom, ahol képeztettem is magamat.
2023. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
13%

Nagyon jó voooolt

Nem kellett korán kelni, végigzabálhattam az órákat pizsamában ülve, és a legutáltabb tanárokról csinálták a többiek a képeket a hívásos órák alatt amiken röhöghettem xd

Szép is volttt

2023. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok értelmes, hasznos választ!
2023. márc. 4. 01:37
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok értelmes hasznos választ, nagyon sokat segítettetek!
2023. márc. 12. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!