Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-FOK vélemények?

SZTE-FOK vélemények?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek, szerettem volna a szegedi fogorvosira menni, de annyi rosszat hallottam róla, hogy kicsit elbizonytalanodtam. Leginkább a bunkó oktatók és a csúsztatás kérdése aggaszt. Tényleg ennyire szivatják a hallgatóságot? Érdemesebb lenne-e mondjuk Pestre jelentkezni?

2023. jan. 4. 12:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Őszintén mondom, ha nem szeretnél idegbeteg lenni életed hátralévő részében, ne gyere ide. Épp ésszel a szegedi FOK-ot nem lehet kibírni.

Első évet lehet egyedül normálisnak nevezni, akkor még én is jártam ki néha szórakozni, kikapcsolódni, de másodévtől, miután az anyagtannal kezdve elkezdődnek a szaktantárgyak, egy nyugodt perce nem lesz az embernek.

jan. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén sajnálom azokat, akik Szegedre adják be a jelentkezésüket! Valószínűleg nincsen ott ismerősük, aki elmagyarázná nekik, hogy oda nagyon nem kéne...Nem normális ami ott megy. Nem véletlen, hogy a színvonal zuhanórepülésben, szabadesésben van. Debrecen, Pécs is elhúzott mellettük. Nagyon simán.

Az ÁOK még úgy ahogy elvegetál, tartja magát, de a FOK az valami katasztrófa. Arra nincsenek szavak...

ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!