Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni egyetemen ha...

A debreceni egyetemen ha elégtelent kaptam egy tárgyból muszáj mégegyszer megpróbálni vagy fel vehetem második félévben is?

Figyelt kérdés
Első félévben vagyok és nem igazán tudom ezeket

2023. jan. 11. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj, de ha ráépül valami, akkor nagyon ajánlatos. Ha nem ráépülős, felveszed a következő meghirdetett félévben. Ami nem biztos, hogy a 2. lesz.
2023. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Debrecennel különösebben nem vagyok képben, de a legtöbb helyen azért párszor el szokott menni vizsgázni az ember, mielőtt a következő félévre tolná a tárgyat. Vannak kurzusok, amik pl. mindig csak őszi félévben indulnak, és ezt (főleg első évesként) nem feltétlen tudja előzetesen az ember. Ha pedig épül is rá valami, akkor nagyon könnyű így megcsúszni, úgyhogy azért légy ezzel óvatos.
2023. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!