Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor, hogy ha...

Mi történik akkor, hogy ha valaki egyetemi vizsgáján lebukik puskázással?

Figyelt kérdés
Mármint én nem akarok puskázni, szóval saját tapasztalatból nem fogom kideríteni. De így nézem a szaktárssakkal közös csoportot, és kérdezgetik egymástól, hogy aki már volt xy tanárnál vizsgázni, az mennyire tudott puskázni, meg ilyenek. És így elgondolkodtam, hogy mi van, akkor, ha valaki lebukik?
2023. jan. 22. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Jobb helyekről kicsapják.
2023. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Alsó hangon az a vizsga bukó, valahol elköszönhetsz az aláírástól is, rosszabb esetben fegyelmi a vége
2023. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Wow. Azért elég durva, hogy ilyen következmények mellett ennyi embernek megfordul a fejébe a puskázás.
2023. jan. 22. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki puskázásban gondolkodik, ahelyett, hogy tanulna, az nem az a típus, aki utánanéz dolgoknak, pl. annak, hogy mi lehet a következménye a puskázásának. Utólag próbál majd sápitozni...
2023. jan. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én tanulok de mellette minden vizsgán puskázok is. Nagyon jól bevált módszerem van, senki nem tud róla csak én, mindig bevált eddig.
2023. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
86%
tanár vérmérsékletétől függ. Van ahol csak szimplán elveszik, 1-es és viszont látásra, de kövi alkalommal mehetsz.
2023. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Amikor én buktam le egyetemen a puskázással a matek vizsgán, akkor kaptam egy karót, de a pótvizsgán már átengedtek
2023. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!