Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet ebben az esetben tenni?

Mit lehet ebben az esetben tenni?

Figyelt kérdés

A következő problémával rendelkezem. A Debreceni egyetemen most volt az utolsó vizsgám egy tantárgyból. Két részből állt, az egyiken sikeresen átmentem, a másikon viszont megbuktam. Ami azt jelenti hogy emiatt kirúghatnak a suliból. Nyilván nem azért tanultam 5 évet hogy egyetlen egy hiba miatt ne tanulhassak tovább.


A rendszerben több időpont is meg van adva de valami miatt nem engedik hogy válasszak.

Kihez kell fordulnom ilyen esetben? Járt már valaki így?



2023. jan. 27. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyük helyre a dolgot: ha már csak egy vizsgán múlik a dolog, akkor nem csak egyetlen hibáról van szó, hanem abból a tárgyból több sikertelen vizsgád is volt már.

Mivel több részletet nem árulsz el (hanyadik vizsga, hanyadik bukás, melyik kar, mit ír a TVSZ stb.), ezért a tanulmányi osztályon (vagy hogy hívják nálatok) tudsz érdeklődni.

2023. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TO vagy tárgyfelelős vagy a tárgy oktatója
2023. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Nem EGY hiba (de mindegy, értem)

2. Be van már írva a jegyed?

3. Van még ebben a félévben vizsgalehetőséged? (Vagy méltányossági engedélyt kell kérned hozzá? Kérhetsz még?)

4. Kell UV díjat fizetni? Befizetted?

5. Van még a vizsgára férőhely?

+1: TO

2023. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez záróvizsga?
2023. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Debreceni Egyetem Tanulmányi Osztályához ?
2023. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!