Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom hogy átmenjek-e egy...

Nem tudom hogy átmenjek-e egy másik iskolába?

Figyelt kérdés
9. Osztályos tanuló vagyok. Elegem volt a tanáraimból, tele van az iskola tanításra képtelen demens idiótákkal, pedofilokkal stb... Gondolkozom hogy váltsak-e iksolát, de naggyábból beilleszkedtem már az osztályba. Messzebb is lenne a másik. Mennyire nehéz újként beilleszkedni egy suliba? Ilyenkor hogy működik? Jegyeim egész jók.

2023. febr. 15. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez a magyar oktatási rendszer ilyen, nem hiszem hogy máshol jobb tanárokat találnál. Főleg ha meg amugy jók a jegyeid akkor totál felesleges. És mit értesz "pedofilok" alatt? Átvitt értelemben tartod annak a tanárokat vagy történt is valami abnormális dolog?
2023. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem válts. Ilyen hozzáállással a másik iskola is úgyis tele lesz inkompetens tanárokkal:)
2023. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Még szerencse, hogy a pocsék tanárok tanítványai lelkes tanulásra képesek, tudásszomjjal rendelkezők, normálisak, értelmesek és felnőtteket szeretők.
2023. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
NaGYJából teljesen mindegy, hogy ilyen hozzáállással hol tanulsz. Ha viszont bűncselekménygyanús dolog történt, akkor menj. Semmi nem fog történni, ha átmész máshová, te leszel az új gyerek, max. 1-2 hónapos csoda, amíg megismernek, ennyi, de érdemes inkább szeptembertől átmenni, mert a tananyag lehetett eltérő vagy eltérő ütemű, lehet valamiből más tankönyv kellene, érdemesebb itt befejezni az évet, főleg, hogy már február közepe elmúlt.
2023. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Csak hozzánk ne gyere 16 évesen és még csak 9.-esen, ráadásul ilyen alja hozzáállással!
2023. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Milyen hozzáállásról beszélsz? Melyik szavam sugallta neked azt, hogy a hozzá állasom nem elegendő te putri iskoládba? Hogy a 80 éves tanáraim demensek?
2023. febr. 16. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Többek között az, hogy "naggyábból".

Egyébként feljelentést már tettél ellenük?

2023. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha te tizenévesen azt gondolod, hogy többet tudsz az életről, akkor te vagy a mindentudó szent isten ló...a és ne várjál túl korrekt válaszokat. Igaz, hogy elöregedett a magyar közoktatási szektora, de 65 év felettiek állami fenntartású iskolákba csak nagyon indokolt esetbe taníthatnak. Arról nem is beszélve, hogy évente járnak pszichológiai vizsgálatra, így a demencia kizárt. Ha idiótát akarsz látni, akkor pedig nézzél tükörbe. A pedofília szónak meg nézzél utána, mielőtt ezzel dobálózol.
2023. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Hat ezzel a hozzászólásoddal el is árultál magadról mindent :) a stílus maga az ember, szívem.
2023. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

"évente járnak pszichológiai vizsgálatra"

Kik? A 65 év feletti tanárok? Kötelező jelleggel? Ezt honnan veszed?

2023. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!