Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a 8.-ik kerületi...

Milyen a 8.-ik kerületi Vörösmarty Gimnázium?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lányom a 8.-ik kerületi Vörösmarty Gimnáziumba szeretne járni, azt mondja, hogy nagyon jó suli,de én csak negatívumot találtam róla (pl:."tele van snobokkal"), esetleg tud valaki(Aki/akinek a gyereke oda jár) véleményt mondani róla?


A válaszokat előre is köszönöm! Mindenkit felpontozok!



2023. febr. 19. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Egy felnőtt ember ismeri és le is tudja írni a "sznob" szót, ezzel le is buktattad magad hogy te vagy a 8. osztályos gyerek. Jöhet a felpontozás.
2023. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ezt csinálni... Igen,8.-os vagyok, de nem azért mert volt egy helyesírási hibám. (Képzeld el a felnőttek is hibázhatnak) Többször is próbáltam úgy kiírni a kérdést, mint 8.-os, de mindig tiltott:/ Tudom hogy ez az oldal 16+-os, de szerintem nem ez alapján kéne törölni a kérdést+ítélkezni, mert szerintem egy tök normális kérdést tettem fel, ellenben azokkal akik betöltötték a 16-ot és olyanokat kérdéseket tesznek fel, hogy: "A kék kupakos és rózsaszín kupakos víz között az a különbség hogy az előbbi férfi víz, utóbbi női víz?" vagy "Miért zúg a macskám?"... Ha idegesít téged ez a kérdés légyszíves tartsd meg magadnak a véleményed! A felpontozásról annyit szeretnék mondani hogy betartom az ígéretem, nem kerül semmibe, de elég rossz érzés ilyen commentre így reagálni.
2023. febr. 21. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Megbüntetik az oldalt, ha fiatalkorúak adatait kezeli, mivel ők nem tudnak nyilatkozni arról hogy ebbe beleegyeznek a regisztráció során (jogilag nem lehetséges, egy kiskorú nem tehet jognyilatkozatot, mert nem fogadható el érvényesnek egy cselekvőképtelen személy nyilatkozata). Nem számít mennyire normális a kérdésed, azt nem teheted fel. Ha pedig tiltanak, nem az a megoldás, hogy visszaregisztrálsz és ugyanúgy folytatod.


Ne személyes támadásnak vedd, mindenkivel így kell eljárniuk.

2023. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt veszem személyes támadásnak hogy törli az oldal a kérdésemet (mert jogosan teszi) hanem azt hogy a commentelő milyen szarkasztikusan szólt hozzá a kérdésemhez. Tisztában vagyok a jogaimmal és azzal is hogy ezzel milyen nagy bűnt követtem el.
2023. febr. 22. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:

"volt egy helyesírási hibám"

Nem, nem egy volt! :DD

2023. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jólvanna, az jobban hangzott...
2023. febr. 22. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Az én gyerekem odajárt, szuper 4 évet töltött ott. A suli tele van jófej emberekkel. Sznobok is biztosan vannak, de nem több és nem kevesebb, mint bármely más suliban.

Ráadásul nagyon elfogadó az egész közösség.

2023. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eddig csak jókat hallottam róla. Kicsit lehet fárasztó, például ha messze laksz, de sokak szerint megéri. Én nem oda jártam ezért nem tudom
márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!