Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is van rajtam kívül, aki...

Más is van rajtam kívül, aki utálja az iskolai “tömörüléseket”?

Figyelt kérdés

Tudom nevetséges de nekem az agyamra megy, már alig várom hogy vége legyen.!

Mikor 40-en ültök egy teremben és olyan rohadt hangzavar van. Aztán télen mindenki kabátostul-táskástul furakodik a helyére, sűrű “bocsi”-zás közepette. Meg olyan is van, hogy gyakorlat előtt szekrénybe kell bepakolni a cuccainkat, ott is csak tolakodás, utolsóknak nem is jut hely.. a tesi öltözőről ne is beszéljünk, egyszerre 3 osztály próbál elférni. Én amúgy eléggé antiszoc vagyok, de kiváncsi vagyok más is utálja-e ezt az egymás hegyén-hátán dolgot.


2023. márc. 14. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Én imádom ahogy hozzám dörgölőznek...
2023. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én is utálom az ilyen szituációkat. Alapvetően nincs bajom az emberekkel, de amikor mozdulni is alig lehet a tömeg miatt, azt nagyon nehezen viselem.
2023. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A sok kis meleg hogy lepontozott! Pedig nincs is annál jobb, mikor egy halom cickó, meg popsi neked feszül! de gondolom ezeket zavarja....
2023. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
#3: koedukált öltözőben nyilván megvan a maga vonzereje, de ha a fiúk fiúkkal, a lányok lányokkal öltöznek, abban nincs poén, ha fiúként a fiú osztálytársaim segge nekem feszül...
2023. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Én is utáltam.
2023. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!