Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy nem idegesítette Sansát...

Hogy nem idegesítette Sansát hogy JON lett Észak Királya?

Figyelt kérdés
Sansa ugye Stark Jon pedig fattyú vagy Targaryen de nem Stark.Hogy nem zavarta ez Sansát??

2021. aug. 31. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sansa lett észak királynője, nem?
2021. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A végén már igen.De arról beszélek amikor Jon-t megtették Észak Királyának.Akkor még nem tudhatta hogy ő lesz Észak Királynője.
2021. aug. 31. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem Sansa ment át a legnagyobb személyiség fejlődésen. Meg hát amúgy egy nőnek nem sok beleszólása volt a poltikába, sőt Sansat mindig "bántották" a férfiak. Az első évadokban akár lelki roncsnak is elmehetett volna. Ez volt a legutolsó dolog, ami érdekelhette.
2021. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert Sansa mit kezdett volna ezzel? Sansa nő, a fattyú alatt van a ranglistán
2021. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Attól hogy Sansa nő, nincs a fattyú alatt a ranglistán, csak helyette a férje lenne Deres ura. Amúgy valószínűleg azért nem zavarta, mert nem is gondolt rá hogy ő lehetne valaki nőként, abban a világban nem az volt a jellemző
2021. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen, így értettem utolsó
2021. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egészen addig amíg jon nem ment daeneryshez, és nem hagyta sansára északot, addi fel sem merült benne, hogy abban a társadalmi közegben elfogadjanak egy nőt, mint uralkodót.

sőt, én merem azt állítani, hogy nem is fogadták volna el, ha először nem mint jon helytartója tartja a frontot, hanem úgymond tapasztalat és bizonyított hozzáértés nélkül szeretne észak uralkodója lenni.

Így hogy eredetileg csak ideiglenesen lett volna főnök, az északi nemesek is könnyebben megbarátkozhattak egy női uralkodó gondolatával. Először bíztak Jonban, abban hogy hozzáértő helyettest választott, és amúgy is csak ideiglenesnek gondolták, de ez elég időt adott Sansának, hogy bizonyítsa rátermettségét.

Sok gondom volt nekem is az utolsó évaddal, de ezt szépen felépítették legalább

2021. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem idegesítette
2022. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetben örült, hogy élt és kiszabadult mindenhonnan. Ráért később ilyesmiken idegeskedni.
2022. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!