Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végzős gyógypedagógusként...

Végzős gyógypedagógusként hova tovább?

Figyelt kérdés
Idén végzek gyógypedagógusként és nagyon elszomorított a státusz törvény. Ha elfogadják és ez valóban így lesz, nem írom alá..Ez a hivatás a mindenem és kezdő létemre, természetesen nagyon elhivatottnak érzem magam, de egyszerűen van az a pont, amikor a saját magam és a saját gyerekeim lelki egészsége fontosabb másénál. Nagyon szerettem volna egy EGYMI-ben osztályt vállalni, tanítani. A fizetés sem érdekelt, de ez már nem csak erről szól. Akinek van ebben tapasztalata, ti hova mennétek, mit kezdenétek? Magánhoz még tapasztalatlannak érzem magam, de jelenleg ezt látom az egyetlen értelmes opciónak. Viszont tapasztalat nélkül nem érezném teljesen relevánsnak (az egyetemi gyakorlatokat kitűnőre teljesítettem, de szerintem ennél azért többre lenne szükség).

2023. ápr. 21. 09:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Majd tapasztalod.
2023. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!