Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak még 11 nappal...

Mit csináljak még 11 nappal biosz emelt érettségi előtt?

Figyelt kérdés
Még érdemes tanulni, vagy inkább csináljak feladatokat és amelyik téma nagyon nem ment azt nézzem át? Vagy milyen egyéb módszert ajánlotok itt a véghajrában? Köszi

2023. máj. 5. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A végefelé inkább dőlj hátra és relaxálj, de ha valami nagyon nem megy, a hétvégén még csinálgass feladatokat.
2023. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nézegesd át párszor kényelmes tempóban, esetleg ami nehezebben megy téma, azt jobban nézd át. Szerintem ha viszonylag jól megy már az anyag, akkor az a legjobb, ha megpróbálsz inkább pihenni és nem csak ezen stresszelni.
2023. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat :)
2023. máj. 5. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ti nem vagytok kikeszülve mentálisan? Mert én alig tudok enni, aludni, stresszelek. Minden apróság kizökkent. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak.
2023. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy egészséges izgalom kell, hogy legyen benned, de mentálisan kikészülni nem kell. Persze, ez életed legnagyobb megmérettetése jelenleg, de közel sem annyira veszélyes az érettségi, mint gondolnád. Csak gondolj arra, hogy 10/9 ember a végén azt mondja, visszagondolva sokkal könnyebb volt, mint gondolta. Megéri akkor kikészülni tőle? :) azért tudom alátámasztani a tapasztaltabbakat, mert előrehozott nyelvi érettségiket csinàltam, és én is azt tapasztaltam, hogy felesleges volt nagyon izgulni. A matektörimagyar kombóról nem tudok nyilatkozni, de én csak megnyugtató visszajelzéseket kaptam róluk :D a bioszt tekintve pedig, az én lelkiismeretem tiszta, úgyhogy lesz ami lesz.
2023. máj. 5. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Érettségik megoldását javaslom, még hozzá a 2022 őszitől (jó fogós!) visszafelé.

Ha valaminél látod, hogy hiányos a tudásod, arra keress rá.

Az átnézésnek (ha az újbóli átolvasás jelent) nem látom sok értemét - nem marad belőle szinte a semmi, a szöveg ismerős (tehát unalmas)...

2023. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!