Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki külföldön lakik, mindenhol...

Aki külföldön lakik, mindenhol ilyen a testnevelés óra mint magyarországon?

Figyelt kérdés
Most költözünk jövő hónapba Barcelonába és kicsit felek a testnevelés óra miatt mivel nagyon rossz emlékeim vannak vele kapcsolatban mielőtt kaptam volna felmentést, egyáltalán nem vagyok se túlsúlyos se lusta itthon tornázok és sportolok is de olyan tanárom volt aki nagyon sokszor terrorizált és ez be nem maradt majdnem ott hagytam az iskolát miatta! A kérdésem az lenne hogy mindenhol ilyen a testnevelés óra, mert itthon mindenhol ilyen nem csak ő volt ilyen, az összes ismerősömnek ilyen katonás tesi tanárja volt

2023. máj. 12. 09:57
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 16/L
2023. máj. 12. 09:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Németországban olyan a tesióra, mint az Izraeli katonaságnál a kiképzés.
2023. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem az a baj ha futni kell hanem hogy ott is van-e szekrény ugrás, távolugrás meg ilyesmik és hogy olyan komolyan veszik mint itthon
2023. máj. 12. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Van.

+

Kozelharc

Paintball erdoben

Foldharc

Menekuloszoba

Szakadó esőben mázas a sárban

Telen arokasas

2023. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Én Kanadába költöztem mert anyám és apám elválltak kettős állampolgár vagyok beiratkoztam egy iskolába de amikor -15 fokban kellett 20 kilométert futni 1 szál pólóban és 2 het tüdőgyulladásom lett inkább visszaköltöztem Magyarországra
2023. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi gyerekeink már kinőtték az iskoláikat (Barcelona), de amikor jártak, mindegyikben (primària, utána ESO) jól érezték magukat, nem volt soha panaszuk.
2023. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!