Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan büntetik érettségin a...

Hogyan büntetik érettségin a puskázást?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy már leérettségiztem, felvettek egyetemre, de szeretnék újra egy emelt informatika érettségit tenni csupán szórakozásból (és, hogy kiderítsem hogy, tudok e alkalmazni egy csalási módszert).

Ha lebukok mik a következmények? Befolyásolhatja ez az egész az egyetemi tanulmányaimat?



2023. máj. 16. 20:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
99%
Én úgy tudom azonnali kizárással súlytanak nálunk egyszer felmerült.
2023. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi értelme érettségin csalni ha már egyetemen vagy? Még ha bombabiztos módszerem lenne amivel 100%-os érettségit írnék akkor sem pazarolnám az időmet mivel nem kérik sehova.
2023. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van 60 ezer forintot fizetni egy idióta ötlet miatt?
2023. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2

Ahogy írtam csak simán szórakozásból. Tegyük fel bejuttatnék egy wifi sticket és egy bad usd-t amin előre megírt kód van, hogy csatlakozzon a gép a telefonom hotspotjára és töltse fel az érettségi feladatokat egy adott helyre, ahol eléri a chatgpt (főleg a programozás feladatot), amit aztán megoldva visszajuttat a gépre.

Tudom extra rizikós és egyben őrültség is, de ha bejönne nagyot szólna, az biztos.

2023. máj. 16. 20:28
 5/13 anonim válasza:
99%

20:28


Szabályt szegsz! külsős adathordozót tanári engedély nélkül nem is használhatsz, de általában a legjofejebb tanár se engedné…

2023. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen hülyeségre pénzt kidobni... arról nem is beszélve a chatgpt messze van a tökéletestől úgyhogy fenntartással kell kezelni amit kidob mint megoldás.

Miért befolyásolná az egyetemi tanulmányaid? Csinálnak egy jegyzőkönyvet hogy puskázás miatt kizárnak az érettségiből aztán mehetsz haza. Többi vizsgázó viszont szív mert megzavarod őket a kis közjátékkal.

2023. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

"Miért befolyásolná az egyetemi tanulmányaid?"

Jobb egyetemről kicsapnák.

2023. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Milyen indokkal csapnák már ki, ne röhögtess...

Se a BME se a mucsaröcsögei főiskola nem tudna vkit elbocsájtani mivel nem sérti ezzel az egyetem szabályzatát. Azért se csapnak ki ha egyetemi vizsgán puskáznak, ezek után szerinted bárkit érdekel egy pót/szintemelő érettségi?

2023. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
2023. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyar érettségiről volt szó erre belinkelsz egy külföldi egyetemet?

Honnan tudna a Cambridge arról mit művel itt egy hallgatójuk, dobnak egy emailt róla? :D Hazai egyetem esetében sincsenek ilyenről tájékoztatva mert semmi közük hozzá.


Amúgy bemásolhatnád melyik részre gondolsz mert nem látok olyat hogy az egyetemtől független vizsgán való puskázás miatt kicsapnák de lehet én siklottam át felette. Törvényt nem sért vele, nem is az egyetem nevében eljárva viselkedik szóval passz melyik pont az amelyik most nagyon alátámasztotta amit írtál.

2023. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!