Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Annyira örülök,hogy nem most...

Annyira örülök,hogy nem most kell általános vagy középiskolába járnom. Villanyt szereltünk a folyosókon. Amit ezek megengednek maguknak. Borzasztó! Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2023. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor hogy?
2023. máj. 25. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Én így jártam. Idén ballagtam el. Egész életemben arra vágytam bárcsak a kilencvenes-kétezres években lehettem volna tinédzser. Azok a trendek, minden álmom :D

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés... Egyébként nagyon változó melyik iskolában milyenek a diákok. Régen is voltak problémák.

2023. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is így gondolom. Bár én annyira nem régen (2020-ban) érettségiztem, nagyon elit sulikba jártam. Például voltak tanáraink. Nagyon örülök, hogy ilyen szerencsém volt, hálás vagyok nekik, magamnak, hogy jó felvételit írtam hogy jó gimibe kerüljek és a szüleimbek, hogy Budán laktunk (valami kis faluból nehezebb lett volna jó gimibe járni, márcsak azért is, mert nincs)


Aggódok amiatt, hogy milyen lesz az oktatás 10-20 év múlva, mikor majd a gyerekeim járnának iskolába. A jelenlegi oktatási helyzet nagyon megijeszt. (A felsőoktatásról is hasonló a véleményem, de nekem szerencsém volt/van ezzel is) Az érettségi színvonala már évek óta nevetséges (nem tudom volt-e valaha komolyanvehető) mégis rengetegen elbukják.

2023. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én idén megyek vissza a gimnáziumba (estite) folytatom. Ebben a rendszerben valószínűleg le fogok tudni érettségizni, tehát nekem ez jó. A 90-es években, mikor nem volt elterjedve az internet, sokkal nehezebb dolgom lett volna.
2023. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*estire
2023. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemcsak egymas fele,hanem ahogy beszelnek a tanárokkal...csak pillogtam! En szakmunkasba vegeztem,ott rend volt es fegyelem. Komló 501, ha valaki ismeri :)
2023. máj. 25. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Speciel utáltam a szakmunkást (az elsőt) de korszakilag talán a legjobbak közt volt. 1999-2007 gimi is volt,hogy legyen érettségim.

Már enyhült a szigor a tanárok részéről de még volt irántuk tisztelet.

És ezt úgy mondom,hogy egy rosszhírü suliba jártam.

2023. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!