Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyik tanárom azzal fenyege...

Mostmivan2 kérdése:

Az egyik tanárom azzal fenyegeti az osztály nagy részét hogy nem zárja le év végén mert nem mondtak fel pár darab memoritert. Ilyet megtehet?

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet, csak az osztályozón meg a kollégák jól körbe fogják röhögni.


Nagyon egyszerű a válasz; aki nem mondta fel, az 1-est kap, és máris lehet osztályozni.

2023. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2023. jún. 11. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ezaz, hogy csak fenyegetőzni meg sírni tud némelyik, közben fizetésemelést se tudnak kiharcolni maguknak, éhbéren nyomorognak xd
2023. jún. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Dehogy tehet meg. Nincs olyan, hogy nem zár le. Ha van pl heti 2 órád vele akkor minimum két jegyednek kell lennie + még kettőnek, tehát négynek. Ha van négy jegyed akkor ilyen esetben, mire írna be egyest, meg mire ,,nem zárna le"? Hagyjuk már a hisztit. Ennyire hisztire, meg 0 tanításra meg is érdemlik, hogy csak ennyi a fizetésük. Én is kijártam nyilván az általánost, ott még tanultunk is nagyjából, jó eredménnyel végeztünk is igen sokan. Gimiben már kb semmit nem tanultunk, szakmán szó szerint nullát tanultunk, most meg technikusin vagyok, és megint az van, hogy 0-át tanulunk. Bejön a tanár, és laptopozik, meg másról beszél, hogy neki a lánya itt ott lakik, dolgozik, stb. Kit érdekel? Melyik munkahelyen fizetnek mesemondásért?

Pedig több iskolába is jártam ah országban, jártam Debrecenbe, Mezőkövesdre, Miskolcra, stb. Mindenhol ugyanazt tapasztaltam.

2023. jún. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!