Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Milton...

Mi a véleményetek a Milton Friedman egyetemről?

Figyelt kérdés
Nézegettem a honlapot, és elég sok képzés közül lehet választani.
2023. júl. 14. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy eddig még SOHA nem hallottam róla. Valószínűleg diplomagyár.


Természetesen lehet, hogy tévedek.

2023. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Első, pedig orrba-szájba reklámozzák. És ez kapcsolódik a véleményemhez is: a jó bornak nem kell cégér.
2023. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem ismerek olyat aki ott végzett volna pedig az a munkám, hogy ismerjem az ilyen dolgokat.
2023. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Én egy időben azt hittem, hogy a Milton Friedman és a Metropolitan egy és ugyanaz az intézmény... (nem)
2023. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem most 3-4 intézmény van, ami érdekelne, de nem tudok dönteni, így kikérem a véleményeket(itt is). De lehet az lesz, hogy elmegyek nyílt napra ezekre a helyekre, és azután döntök.
2023. júl. 14. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A Milton a régi Zsigmond Király főiskola. Anno én nem hallottam róla jókat, nem tudom, hogy az új névvel mi más változott még, jobb lett-e.
2023. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Én mikor felvételiztem akkor gondolkodtam rajta.

Végül a sok negatív itteni vélemény miatt nem mentem el, de az az igazság, hogy az itteni vélemények sem relevánsak igazán. Senki olyan nem írt a Miltonról eddig aki oda járt volna, mindenki csak hírből gondolja, hogy szar lehet.


Én emiatt az elte-t jelöltem meg első helyen és bejutottam. Hát, ekkora csalódás még sehol se ért az életbe mint itt, úgyhogy hiába nem kell reklám (kedves kettes) az elte-nek, ugyanúgy szar marad mint egy olyan egyetem akit meg agyba-főbe nyomatnak a reklámok.


Úgyhogy én azt mondom, hogy ne légy előítéletes kérdező és ne az itteni véleményekre alapozz, mert más kérdéseknél is random idegenek mondják, hogy szar a Milton pedig nem ismernek onnan senkit. Ha van nyílt nap, menj el és nézd meg.

2023. júl. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként az itteni válaszolók 90%-a csak olvasta egy másik kérdésnél, hogy sz.r, (ahol az ottani válaszoló szintén nem odajárt, hanem ő is csak olvasta valahonnan) és megírja itt is ugyanazt, amit olvasott mástól, aki szintén csak olvasta mástól. Ennyit erről.
2023. júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Régen ez valóban a Zsigmond Király főiskola volt, de lepasszolták Köves Slomóéknak, szóval most nagyjából világi zsidó egyetemként működik. [link]

A nagy számú képzést nyilván úgy hozzák össze, hogy Intercity-professzorok tanítanak akik átjárnak mondjuk a Corvinusról, BME-ről, Óbudairól meg máshonnan, de saját oktatók főleg csak azokon a tanszékeken vannak amin a ZSKE-nek is volt kompetenciája.

2023. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Kamu egyetem selejt oktatással és 0 diploma értékkel. Ha az önéletrajzodba beírod hogy itt végeztél a HR-es megfogja és összegyűri majd kidobja a kukába. Ha tanulni is akarsz valami hasznosat és érvényesülni a munkaerőpiacon akkor messziről kerüld el ezt a helyet
2023. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!