Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakra menjek az...

Milyen szakra menjek az egyetemen?

Figyelt kérdés

Most kezdem szeptembertől az utolsó évemet középiskolában.


Érdekel a média & kommunikáció (Egész gyerekkoromban operatőr szerettem volna lenni, fotós tanfolyamot végeztem, dolgoztam riport asszisztensként, imádok írni, jó a kommunikációs készségem). Ami még szintén érdekel az a szociológia és társadalomtudományok, pszihológia, illetve ezen kívül úgymond "mentőként" emberi erőforrások pl. HR-es esetleg, nagyon maximum a fordítás.


Infóból sose voltam jó, orvosnak, jogásznak, tanárnak és pszihológusnak nem szeretnek menni kulonbozo okokbol és abszolút nem reál beállítottságú vagyok, így ezeket kihúztam.


Akik hasonló szakot választottak amit felsoroltam, mit dolgoztok most? Tudnátok véleményt mondani, akár olyan is akinek ismerőse van szakmában/egyetemen/most van egyetemen/hallott véleményt róla. A különböző specializációk közül melyik az ami jól fizet? Egyenlőre nem mesterképzésen gondolkozom. Ti merre mennétek a helyemben, szerintetek mi éri meg? Előre is nagyon köszönöm!!



2023. júl. 16. 20:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A filmrendező nagy álmom de nem tudom felérnék e azokhoz akik oda jelentkeznek. Plusz azt mondtak sokan hogy szinte csak protekcioval lehet bekerulni es nagyon draga
2023. júl. 17. 11:27
 12/13 A kérdező kommentje:
A marketinges én is gondolkoztam. És esetleg ha továbbra is ez a filmes szál érdekel, mondjuk ott a háttérben valaki aki nem a rendező, látványtervező ilyesmi akkor melyik a legkézenfekvőbb szak ehhez?
2023. júl. 17. 11:28
 13/13 anonim ***** válasza:
2023. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!