Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tanrendben milyen...

Levelező tanrendben milyen módon folyik az oktatás? (ELTE) Az iskola jelenléti oktatásról tájékoztatott, viszont korábban ott tanulók információja alapján pedig vegyesen vannak feltöltött videó anyagok majd jelenléti oktatás.

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 14:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Majd az első héten mindent el fognak mondani.
2023. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, biztosan.

Viszont még beiratkozás előtt szeretnék tájékozódni, ha valaki tud segíteni, mivel kéthetente péntek szombat is nem tudnám teljesíteni, ha csak jelenléti oktatás van.

2023. aug. 14. 14:47
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert a korábban ott tanulók képzésének egy része beleesett a távollétibe, majd az átmeneti időszakba. Jelenléti lesz.
2023. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Levelező munkarendben alapértelmezés, hogy jelenléti oktatás van, ezzel számolj. Csak nem úgy mint nappalin, hogy hétközben egész nap, hanem tömbösítve a félév során néhány alkalommal (jellemzően pénteken, hétvégéken). Amire te gondolsz, hogy be se kell menni egyáltalán az a távoktatás, ami nagyon nem ugyanaz. A COVID alatt meg távolléti oktatásra kényszerültek az egyetemek minden munkarendben, de ez megint más tészta, rendkívüli eset volt.
2023. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor így nem vállalok olyat, amit sajnos nem tudok teljesíteni.
2023. aug. 14. 15:35
 6/29 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez az ELTE ÁJK Jogász szakja, akkor ott egy ideje úgy van, hogy a nappalisok előadását felveszik és azokat lehet megnézni levelezősöknek is (Panopto felületen, elég jól lehet bennük keresni is amúgy, nekem nagyon bejön). A Covidos tapasztalatokat alapján ezt továbbra is megtartják, így pedig nincsenek levelezőn pénteken órák már egyáltalán, csak konzultációk kéthetente szombaton, plusz ha valamelyik tárgyból van gyakorlat vagy szeminárium (amin csak pár alkalommal lehet hiányozni), akkor ezek is mind szombati napon vannak. A konzultáció az nem egyenlő a jelenléti oktatással, ott inkább csak kérdezni javasolt/érdemes az oktatóktól, tanulni meg teljesen önállóan kell az online tartalmak és persze a könyvek/jegyzetek alapján.
2023. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Kiegészítés (a 6. válaszoló vagyok): a többiek általánosságban írnak levelező képzésről, és abban igazuk is van. De ha konkrétan az ELTE-n kezded a jogászképzést, akkor az jelenleg úgy néz ki, ahogy fentebb írtam és várhatóan marad is így.
2023. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nehogy most feladd, én is oda megyek, 250 km-ről, simán meg fogjuk oldani. 75 embert felvettek, van pót is, azért az nem kicsi csoport, kb a kutya nem fogja nézni, ott vagy-e.


7, mondjuk ott van, hogy munkaügy...

2023. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Így tökéletes lenne, sajnos csak szombatonként tudnék bejárni akármennyire is szeretném magam szabaddá tenni, péntekre nem tudom.
2023. aug. 14. 15:44
 10/29 anonim ***** válasza:

#8. "7, mondjuk ott van, hogy munkaügy..."


Meh, kösz. Mondjuk lehetett volna ott ennél egy icipicit egyértelműbben is, elsőre nekem le sem esett, hogy az a szak neve akar lenni...

2023. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!