Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tanrendben milyen...

Levelező tanrendben milyen módon folyik az oktatás? (ELTE) Az iskola jelenléti oktatásról tájékoztatott, viszont korábban ott tanulók információja alapján pedig vegyesen vannak feltöltött videó anyagok majd jelenléti oktatás.

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 14:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igen a kérdésben nem emeltem ki külön a szakot, gondolom hasonlóképpen van a levelező szakokon egy intézményen belül.

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

2023. aug. 14. 16:08
 12/29 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs hasonloan intezmenyen belul,


Mivel munkaugy nem olyan nagy szak szerintem jelenletire fog korlatozodni az oktatas de a legegyszerubb ha irsz egy levelet a TOnak mielott elkezdodne a suli hogy tudd mire vallallkozol

2023. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Ez volt az első lépés.

Viszont csak annyit tudtam meg, hogy jelenléti és hogy az előadótól függ mekkora gond, ha nem tudok személyesen megjelenni az előadásokon.

Ezért érdeklődtem, hogy mik a személyes hallgatói tapasztalatok, mert ez alapján jobb,ha neki sem futok, ha tudom, hogy nem tudok mindig ott lenni és így nem teljesíthető.

2023. aug. 14. 20:07
 14/29 anonim ***** válasza:
53%

Igen ez megint tanarfuggo van akit nem zavar ha nem vagy ott van akinel meg plusz beadandokkal nem tudod ezt abszolvalni.


Valoszinuleg az oktatok nevei mar kint vannak, esetleg meg oket meg lehet keresni mert ha jol tudom levelezon nem lehet egyebi tanrendet kerni, meg egyeni tanrend amugy sem jar munka miatt. Egy probat meger irni az oktatoknak, hatha. De azzal erdemes szamolni hogy ezt minden felevben el kell jatszani hogy elore leegyezteted ezt az oktatokkal.

2023. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Kérdező bár gondolom most nincs TO, de majd hívd fel őket beiratkozás előtt, és kérdezd meg, van még egy opció a "légyszi írjatok alá helyettem" - amit persze senki sem használ, és etikátlan -
2023. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15, én az elte két karán is tanultam levelezőn, soha, sehol nem volt katalógus.
2023. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
#16. Szeminárium vagy gyakorlat lehet levelezőn is, és azokon csak bizonyos mértékig megengedett a hiányzás.
2023. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
17, ott se érdekelt senkit, ott vagyunk-e.
2023. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
18, És attól, ha nem tudsz mindig ott lenni, fel lehet készülni úgy is a vizsgákra? Nem járt különösebb hátránnyal annak aki hiányzott?
2023. aug. 16. 10:13
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
#18. Nálunk meg igen, szóval ne beszélj légyszi mindenki nevében. Az ÁJK-n az ilyen órák mindig névsorral indultak levelezőn is, és volt, amin csak egyet lehetett hiányozni, különben "találkozunk jövőre, kolléga".
2023. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!