Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tanrendben milyen...

Levelező tanrendben milyen módon folyik az oktatás? (ELTE) Az iskola jelenléti oktatásról tájékoztatott, viszont korábban ott tanulók információja alapján pedig vegyesen vannak feltöltött videó anyagok majd jelenléti oktatás.

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 14:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#19. Levelezőn egyébként is az önálló tanulás az elvárt, így ilyen téren ezzel nincs nagy gond. Ha csak előadásod lenne az adott félévben, nyugodtan megteheted, hogy a szorgalmi időszakban be sem mész az egyetemre, le fogsz tudni vizsgázni úgy is.
2023. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
20, ez neked munkaügyes szakon volt így?
2023. aug. 16. 10:27
 23/29 A kérdező kommentje:
21, azt megkérdezhetem melyik szakokon tanultál korábban?
2023. aug. 16. 10:28
 24/29 anonim ***** válasza:
#22-23. Jogász szakon vannak tapasztalataim. Munkaügyön nem tudom, milyen órák vannak, de a tantervet szerintem már most is meg tudod nézni az egyetem oldalán.
2023. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24, köszi szépen az infókat.

Persze a tantervet már megnéztem, meg kb mindent amit lehetett, beszéltem is velük korábban. Végig előadások vannak előirányozva, de nekem nincs ebben tapasztalatom, hogy mennyire veszik komolyan a személyes megjelenést, illetve hogy valahonnan utólag be lehet-e szerezni a tananyagot, amiről lemarad az ember, és eddig máshol nem is kaptam konkrét választ a kérdéseimre.

2023. aug. 16. 10:45
 26/29 anonim ***** válasza:
#25. Ez nem tapasztalat kérdése, ha előadásokról van szó, azon levelezősként teljesen biztos, hogy nem vagy köteles részt venni. A tananyag már más tészta, hozzatok létre egy csoportot a szaktársakkal és azt viszont kövesd nyomon, hogy ne maradj le!
2023. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26 ez hulyeseg latogataskotelesse lehet tenni az eloadast innentol kezdve meg ugyanugy mint a gyaknal kotelezo bejarni.


Tanarfuggo, mint irtam en nekem levelezon volt latogataskoteles eloadasom. Egyebkent meg Szinten az adott tanartol fugg hogy feltolt e valamilyen aegedanyagot valahova vagy nem es ha nem jarsz be jobb hijan jegyzeteket kersz valakitol vagy a kotelezokbol tanulsz .


[link]


Egyebkent itt ahogy latom mar tavaly is pentekenkenr kezdodott a tanitasi nap 10tol munkaugyre.


En tudom hogy a levelezonel sokkal jobban magara van utalva az ember es tenyleg otthon tanulja meg de ha az ember a 2 napbol 1 et nem tud bejarni az elegge huzos lesz, plane hogy mivel valoszinu ahogy elneztem most a mintatantervet nem 1 ora lenne 1 nap hanem kb 3-4. 3-4 targy anyagat meg ugy bepotolni hogy majd valahonnan szalajtasz jegyzetet vagy valamit szerintem kesz ongyilkossag de nyilvan biztos van akinek megy . Felreertes ne essek nem lebeszelni akarlak rola, nyilvan a jegyzeteket el lehet kerni mastol (felteve ha van aki bejar mindig) vagy ha a tanar jofej nyilvan tesz fel valami jegyzetet. Ha ugy erzed igy menni fog hajra!

2023. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27. "ez hulyeseg latogataskotelesse lehet tenni az eloadast"


Hallottam erről én is, de az alapértelmezés nem ez, ha mégis van ilyen, akkor azt ki fogják hangsúlyozni előre. De levelezőn ilyen kötelezettség közel biztos vagyok benne, hogy az országban sehol nincs és nem is lesz.

2023. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#27. "mint irtam en nekem levelezon volt latogataskoteles eloadasom"


Bocs, elsiklottam fölötte. Ez melyik egyetem melyik képzésen volt?

2023. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!