Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit értenek sokan egyetemi...

Mit értenek sokan egyetemi élet alatt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 17. 03:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Egyetemi élet = szivatás, szopatás, hajnalba nyúló tanulás, meg ilyenek. Van azért jó része is, de leginkább így tudnám jellemezni az egyetemi életet.
2023. aug. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Részegen a saját hányásodban és sz.rodban fetrengeni, büdösen koszosan rohadni a koli szobájában a szétdobált szennyes közt, zh-ra csutka részegen megjelenni stb.
2023. aug. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Heroinos tűvel a karodban vizsgázni olyanból, amit soha többet nem kérdez meg senki.
2023. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Egymás korrepetálása, kikérdezése a csoporttársakkal, közös bulik (szórakozóhelyen vagy koliszobában). "Nagy" szerelmek és drámázások. Rengeteg új ember és életfelfogás megismerése. Pletykálkodás a szobatársakkal vagy szobatársakról.
2023. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Erről nagyon sokat lehetne mesélni, nekem az egyetemi évek életem legszebbjei voltak.


Az előadások, szemináriumok után nem hazamész, hanem részt veszel az egyetem életében, jelentheti ez azt simán, hogy csak a barátaiddal lógsz, megjelensz az egyetem által szervezett programokon, bulikon stb. vagy jobban belevonodsz a folyamatokba, azáltal, hogy diákszervezetes, szakkolégiumos, HÖK-ös, szakos delegált stb. leszel.


Amiket én nagyon tudok ajánlani, ha már egyszer valaki egyetemre jár, hozza ki a maximumot :)


Plusz ha valaki kollégista, ott is nagyon sok jó lehetőség van ismerkedni és jól érezni magadat, pl. nálunk minden hétfőn iszogatós beszélgetős est volt, hétközben nagyon sokat társasoztunk, péntekente közösen horrort néztünk, hétvégente elmentünk közösen kirándulni, illetve ha épp olyan időszak volt közösen tanultunk, ahol a felsőbb évesek is mindig segítőkészek voltak.

2023. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

"pl. nálunk minden hétfőn iszogatós beszélgetős est volt"

szóval neked nem kellett kedden reggel gyakra menned...

2023. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem befolyásolta :D


Iszogatós beszélgetős est nem csak azt jelentheti, hogy akkor most mindenki extrán leissza magát, persze van aki igen, de akinek kedden reggel volt gyak, az egy-két sörnél megállt.

2023. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy bírom, amikor valaki ennyire ráér, én meg 2 szakkal csak kapkodom a fejem
2023. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi, egy orvosi, egy jogi, vagy más tisztességes szakra járónak nincs ennyi ideje szétcsapnia magát az adófizetők pénzén állami finanszírozásban.
2023. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bulizás, ismerkedés
2023. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!