Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlyi istván újpesti gimnázi...

Károlyi istván újpesti gimnázium földrajz érettségi?

Figyelt kérdés
Idén ősszel sajnos nem lehet a mi iskolánkban (újpest Babits Mihály) érettségizni, így ősszel földrajzból oda kell mennem szóbelizni. Mások lesznek a tételek azt tudom, de aki oda jár, esetleg már szóbelizett is ott, mennyire szigorúak a tanárok? Mikor gimibe felvételiztem oda is mentem és akkor többnyire aranyosak voltak, sőt matek felkészítőn is jártam ott, na azt nagyon nem szerettem. De bővebb infót nem tudok, valaki saját tapasztalat?

2023. aug. 28. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem a tanárok szigorán fog múlni az eredményed hanem a tudásodon. Teljesen objektíven osztályoznak, ha hülye vagy akkor viszlát ha pedig okos akkor ok.
2023. aug. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

A Babitsban mi ez a parázás? Elmész egy másik iskolába érettségizni ahol ugyanolyan feltételekkel érettségizel mint a saját sulidban. Mi lesz veled ha emelt szinten egy belvárosi iskolába kell menned érettségizni?


Halkan jegyzem meg hogy több babitsos tanárnak vannak kontaktjai a Károlyiban. (régi csoporttárs, testvér, vagy házastárs). Ettől függetlenül korrektül értékelnek majd.

2023. aug. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a "parázás", a nagyobb probléma az hogy középszinten minden iskola maga állítja össze a tételeket. Nekem majdnem az összes megvan a saját tanárom alapján de az ugye így kuka, fogalmam sincs ott mik a tételek és mivel nem emelt, nem rakják fel sehova a neten. Lehet erre még nem is gondoltak mert eddig csak saját diákok érettségiztek ott, de szerintetek mi a megoldás? Meg fogom kérdezni de mást nem tudom mit csináljak ha nem mondják meg konkrétan a tétel címeket mert így kidolgozni sem tudnám
2023. aug. 29. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"az összes megvan a saját tanárom alapján de az ugye így kuka"


Baromság amit írsz. A tételek összeállításának vannak szabályai. Jó lenne ha erről beszélnél a tanároddal! Nagy valószínűséggel a tételeid lefedik majd a károlyis tételeket. Az írásbeli után nézegesd a Károlyi honlapját!

2023. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó nyilván túlzás hogy kuka mert valószínű lefedik majd de jó lenne tudni pontosan. Egyébként milyen szabályai vannak? Én nem tudom. A honlap jó ötlet
2023. aug. 29. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!