Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Estin/levelezőn elvégezhető...

Estin/levelezőn elvégezhető az Anglisztika?

Figyelt kérdés
28 vagyok, mellette főállásban dolgozok.

2023. szept. 1. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
1, annyira unalmas már ez a szöveg. Nem mindenki születik nincstelen bérrabszolga családba mint te , hogy olyan egyetemi szakra jelentkezzen, ami öltönyös multirabszolgát csinál belőle. Vannak olyan emberek is akiknek megadatik hogy azt tanuljanak ami érdekli őket és nem megélhetés szempontjából választanak szakot. Magadat írod le az ilyen hozzászólásokkal.
2023. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem értem mi értelme van ezt a propagandát nyomni évek/évtizedek óta. Menjél fel a profession-re, jooble-re, és rendszeresen nézz szét hány olyan relatív jól fizető állás van, aminek az elvárása csak az, hogy legyen egy bármilyen diplomád.


Ha ilyen autista/retardált módon akarsz kommentálni, akkor érdemesebb lenne azt mondanod hogy a STEM-en kívül másnak nincs értelme, mert a legtöbb esetben nem a diplomádhoz kapcsolódó munkakörben fogsz elhelyezkedni.


Annak legalább **valami** alapja lenne. De ennek nincsen.

2023. szept. 1. 21:39
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Hívott a Based Department. :D

2023. szept. 1. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva:


igen elvégezhető levelezőn is az anglisztika, bár abban nem vagyok biztos, hogy minden egyetemen indul-e.



Hatos: Azt, amit leírsz megtehetnéd úgy is, hogy nem vagy bunkó. Az összes hozzászólásodban degradálod az embereket, beszólsz. Ha ennyire fontos vezető és egyetemi oktató vagy tudnod kellene az emberekkel kommunikálni.

2023. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

6, neked még nemhogy végzettséged, de még érettségid sincsen. Valószínűleg éhbérért dolgozol és a szüleiddel laksz 40 évesen.

Egy “komoly szaktekintély” nem a gyakorikérdéseken veszekedéssel tölti az esti óráit, hanem azon gondolkozik hogy melyik szigetre vigye a családot a bruttó 2,4m fizetésből nyaralni.

Csak irigy vagy , hogy más egyetemre juthat, amíg neked ilyen élet jutott csak.

2023. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!