Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik voltak egyetemi gólyatábo...

Akik voltak egyetemi gólyatáborban, nektek megmaradtak azok a barátságok?

Figyelt kérdés
Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik voltak gólyatáborban. Sikerült ott igazi barátokat szereznetek, akikkel később is jóban maradtatok?

2023. szept. 3. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemiben nem.
2023. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gólyatábor után már az egyetem során sem voltunk különösebben jóban, utána meg főleg nem. (A gimis gólyatáborban szerzett barátokat viszont azóta is a legjobb barátaim közé sorolnám.)
2023. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Én tavaly voltam első éves, és vár nem mindenkivel tartom a kapcsolatot azok közül, akikkel akkor jóban lettem, de a többségükkel jó barátok vagyunk a mai napig. Bár azóta csak 1 év telt el, és ki tudja mi lesz x év múlva, de jelenleg még kitartanak.
2023. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Mondhatjuk. Tábor után maradt 2-3 szaktársam, akivel diplomáig jóban voltunk. Meg nagyjából ugyanennyivel azok közül, akik nem voltak ott.


Azóta persze kicsit eltávolodtunk mindenkivel minden értelemben, de nem lettünk rosszban, csak kevesebbet beszélünk vagy írunk.

2023. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!