Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány %-os emelt biosz és...

Hány %-os emelt biosz és kémia érettségiket kéne írnom, hogy felvegyenek PTE-FOK-ra DUPLÁZÁSSAL?

Figyelt kérdés
Intézményi többletpontokból eddig van 50/40, mert van C1-em angolból. Sajnos mégegy nyelvvizsgáért nem jár +10 pont úgyhogy ott még van egy kitöltendő rés. Versenyeredményeim sajnos nincsenek, mert én gimiben tényleg csak a minimális erőfeszítéseket tettem meg. Hozott jegyek: 100/75 Érettségi átlag: 75% Ezért nekem csak duplázással lehet bármi esélyem.. Akik így kerültek be bármilyen orvosi szakra, azoknak megköszönném, ha elmondanák a tapasztalataikat. Melyik könyvekből tanultatok? Mennyit? Stb…

nov. 23. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan 80% kéne szerintem. Orvosira elég nehéz duplázással bekerülni..
nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
85-88% kéne szerintem mindkettőből. Vagy átlagolva kéne ennek meglennie.
nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!