Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az NKE rendészettudományi...

Az NKE rendészettudományi karján milyen az első félév?

Figyelt kérdés

Elsős vagy volt elsős tanulóktál kérdezném inkább!

Nyilt napon voltam és annyi mondtak hogy az első 6 hónap elég kemény lesz, kora reggeltől estig tartó kiképzéssel?

Mennyire bírható ez, vagy leginkább hogy néz ki egy ilyen nap ha valaki oda jár?

És mennyire igaz hogy kötelező 1. éven a koli, valamint hogy nem használhatod 1 hétig a telefont?



nov. 25. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent megtalálsz a kar hivatalos tájékoztatójában. Pont úgy fog kinézni ami ott le van írva. Ha pedig ennyit nem tudsz értelmezni akkor te nem vagy egyetemre való.
nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 nem az ertelmezéssel van baj csak keptelen vagyok tajekozodni a holnapon, ugyanugy mint a felvin se megy. Egyszeruen semmit nem tudok megtalálni
nov. 25. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Hagyd, frusztrált szegény azért ír ilyeneket :)

Próbálj keresni valakit aki odajár és már felsőbb éves, nekik kicsit komolyabb és objektívebb rálátásuk van az ottani dolgokra.

nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 egyetlen lehetosegem volt egy màr dolgozo ember

Csak ő a munkaja miatt nem baratkozik emberekkel és senkivel nem beszel (anyam baratnojenek a ferje) nagyon megkonnyiti a helyzetem…

nov. 26. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Itt én válaszoltam, szerintem szépen össze lett szedve minden, sok hasznos infót találsz. :)

ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
közsi szépen
ápr. 2. 22:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!