Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, kiközösítettek?

Mit tegyek, kiközösítettek?

Figyelt kérdés
Az osztályban mint beszédtéma előkerült a fiúk és a lányok ereje. Én erre mondtam, hogy szerintem a fiúk erősebbek a lányoknál. Erre az egyik lovas osztálytársam elémállt, hogy szerintem ő a fiúkhoz képest gyenge? Mire mondtam, hogy semmiképpen, de erősnek se nevezném. Erre kihívott egy erőpárbajra, és porig alázott, azóta mindenki rajtam röhög, főleg a sportoló lányok, és a feministák. Mit tegyek, mát be se akarok járni

2023. dec. 10. 06:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Két férfi között az arőpárbaj az egy szkander legyen. Ha lenyomod szkanderben, visszanyered a tekintélyed.
2023. dec. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szkander is volt, combprés is (remélem jól írtam)

És lány nyomott le, nem srác

2023. dec. 10. 06:59
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Akkor kezdj el naponta 500-1000 fekvőt csinálni egy hónapon át, és utánna kérdezz rá egy visszavágóra. Valószínű hogy még a fiúk se mernének neked szólni, nem hogy egy lány.
2023. dec. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Te fiú vagy?
2023. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen
2023. dec. 10. 08:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Hányadik osztályba jársz?
2023. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szerintem te átlagról beszéltél, márpedig csak 1 az 1 elleni meccs volt, másrészt mi ez a tekintélyes hülyeség, főleg osztálytársak között?
2023. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

16 éves vagyok

#7

Igen, de nem bírják felfogni. Nálunk minden embernek tekintélye van, kinek több, kinek kevesebb. Van egy kimondatlan rangsor is, amit viszont mindenki tud, most azon szinte leghátulra csúsztam

2023. dec. 10. 09:36
 9/12 anonim válasza:
100%

Látszik, hogy még gyerekek vagytok. Mi is azt gondoltuk általános iskolában, sokan még középiskolában is, hogy mekkora kemények vagyunk, micsoda "hímek", aztán amikor valami komolyabb helyzet előállt, akkor mindenki kussolt. Ott megszólalni nem mertek a nagyképű csírák, mondjuk én sem. :D


Aztán benő az ember feje lágya (már akinek), nekem benőtt, és most már tudok nyilatkozni arról, hogy milyen egy szánalom a tini korosztály, amikor ilyen viselkedés fellelhető közöttük. Ti még like-okban, követésekben, meg szkanderban méritek az "erőt", na de majd a felnőttek között, húha, ott letörik a szarvatok, és gyorsan.

2023. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gabor49 válasza:
0%
te kezdted kérj bocsánatot az osztálytol
2023. dec. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!