Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen negatív...

Miért vagyok ilyen negatív annak ellenére, hogy tini koromban folyton kiközösítettek és a nők folyton elutasítottak /legyünk csak barátok / nem adtak érdeklődési jeleket (mosoly, szemezés) ?

Figyelt kérdés
Hogy lettem ennek ellenére ilyen negatív aki negatívan áll az emberekhez?
2023. ápr. 25. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Ööö

👀🤔

2023. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
tudod mit jelent az a szó, hogy "negatív", meg "annak ellenére"? ha igen, akkor szerintem fogalmazd újra, ha nem, nagyon jó lexikonok érhetők el online is.
2023. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szarkazmus és irónia. Úgy tudom az erre való érzék veleszületett tulajdonság. Nem tanulható.
2023. ápr. 25. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
itt kérdést kell feltenni, nem a wc közbeni gondolataidat
2023. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél megtudni? Mert ezek szerint ez nem kérdés, pusztán ventilláció.


Egyébként engem is vertek gyerek koromban a szüleim is, az iskolában is. Ennek ellenére pozitív szemléletű ember vagyok.


Hogy téged miért kerülnek? Hát nézd, ha még ide is csak azért jössz, hogy panaszkodj és leolts másokat amiér tnem értékelik a panaszodat....

2023. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


Hát de nem lehet megutálni másokat ha egyszerűen állatok?

Mit kellene tenni? Menni nyalizni ennek ellenére mint te teszed egy kis alamizsnáért, kegyelemért?

2023. ápr. 25. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt te viselkedsz állatként, hisz te vagy az, aki képtelen uralkodni az érzésein. Egyrészt.

Másrészt meg az teljesen okés, ha azokat utálod, akik bántottak. A negatívság nem itt kezdődik, hanem ott, ha azokat is utálod, akik nem bántottak. És mivel nem tettek semmit ellened, te mégis rosszindulattal állsz hozzájuk, így teljesen logikus, hogy ők kerülni fognak, hisz egy jobb esetben frusztrált, gonosz, rosszabb esetben agresszív embernek fognak látni.


Menj el pszichológushoz és dolgozd fel a sérelmeidet.

2023. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Nem bántottak de végignézték ahogy mások bántnak.

Ez bűnrészesség.

2023. ápr. 25. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd őket is.

Ismétlem: ha haragszol azokra, akikre vna okod haragudni, az nem negatív életszemlélet.


Egyébként meg továbbra is: pszichológus. DOlgod fel a traumáidat, máskülönben 20-30 év múlv amég mindig itt fogsz tartani.

2023. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!