Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a Média Design...

Mennyire nehéz a Média Design felvételi a METU-n?

Figyelt kérdés

Idén tervezek felvételizni és érdekelne, hogy mire kell nagyjából számítani.

Milyen feladatok várhatók el?

Saját eszközöket kell vinni? (Laptop, kamera, hasonlók)

Mit érdemes a portfólióba tenni és milyen mennyiségben? Van valamilyen határ, hogy x mennyiségű műnél nem szabad többet leadni?

Jó az előkészítő? Ott tudnak segíteni a portfólióban?

Összességében hogyan érdemes készülni a felvételire?

Az is nagyon érdekelne, hogy aki oda járt/jár, mit gondol a szakról? Én a későbbiekben UX/UI designnal szeretnék foglalkozni, jó alapot nyújt ehhez a pályához?



dec. 14. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha a hivatalos tájékoztató értelmezése meghaladja a szellemi képességedet, amit megtalálsz az alábbi oldalon:


[link]


Akkor neked kár is jelentkezni egyetemre, mert úgysem fogod elvégezni.

dec. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj téged ki bántott?:(
dec. 15. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
A hozzád hasonló világtalanok akik bekerülnek az egyetemre aztán az időmet rabolják mert addig is ki kell javítanom az értelmi fogyatékosság szintjét súroló zárthelyi dolgozatukat és beírni az elégtelent ameddig ki nem esnek innen.
dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor ne itt vesztegesd a drág idődet olyan kérdésekre "válaszolva" amelyeket nem csak hogy tartalmilag nem értesz meg, de amelyekhez az égvilágon semmi közöd sincsen. Komolyan az a feltételezés, hogy életemben nem láttam még a szak tájékoztatóját? Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi az említett egyetemmel, azon belül pedig a specifikus szakkal, illetve annak felvételijével kapcsolatban és ha neked nincs, akkor maradj inkább a zh javításnál
dec. 15. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

"Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi az említett egyetemmel, azon belül pedig a specifikus szakkal, illetve annak felvételijével kapcsolatban"


mondjuk ez pont nem derül ki az eredeti kérdésedből úgyhogy javaslom ha már egyetemre szeretnél járni akkor előbb tanulj meg értelmesen fogalmazni és kérdést feltenni. Selejteknek nem javaslom a METU-t

dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem érted a kérdést, zseniális.
dec. 16. 00:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: Szövegértési képesség nem ártana. A kérdés leírásából kiderül, hogy személyes tapasztalatokra kíváncsi a kérdező: "Az is nagyon érdekelne, hogy aki oda járt/jár, mit gondol a szakról? Én a későbbiekben UX/UI designnal szeretnék foglalkozni, jó alapot nyújt ehhez a pályához?"
dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 3. És az ilyen pedagógusoknak is emelték a fizetését! Úgy kellene onnan kivágni téged, mint azt a bizonyos macskát! Méghogy pedagógus!!! És gyerekekkel foglalkozik! Szégyen!
febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 3. Azért írnak a diákjaid értelmi fogyatékos szintű dolgozatokat, mert te értelmi fogyatékos szinten tanítod őket. Nem esett le, hogy tőled tanulnak? Az elégtelent nem a diákoknak kellene bevésned, hanem magadnak! Nem az ő kudarcuk, hanem a te kudarcod, ha gyenge dolgozatot írnak. Te nem tudsz tanítani! Persze, hogy kiesnek, ha ilyen a tanáruk, mint te. Miért nem mész inkább répát egyelni, akkor talán egy jobb tanárral több esélyük lenne.


Kedves kérdező, én a helyedben meggondolnám, hogy akarok-e egy olyan oktatási intézményben tanulni, ahol ilyen tanárok vannak, mint a 3-as.

febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!