Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az új pontszámítás miatt...

Az új pontszámítás miatt csökkenhetnek az egyetemi ponthatárok?

Figyelt kérdés

Idén nem vettek fel oda, ahova szerettem volna, 405 pontom volt, és most, ahogy számoltam az új szerint 225 pontom lett.

Mindenképp levelezőire szeretnék menni, de jelenleg úgy érzem ezzel a nevetséges ponttal sehova sem fognak felvenni most '24ben sem.


dec. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Milyen szakra szeretnél menni? Van egy csomó olyan egyetem, ahol nincs minimumponthatár, bár ez nyilván az adott szaktól is függ.
dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Az hogy lehet, hogy 180 ponttal kevesebb van most?????
dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Hat tesó nem vagyok én sem egy tudós de ott valami nagyon félre ment 😆😂😂


Vagy most számoltad ki rosszul vagy előtte nem volt jó.


Most ahogy néztem nekem BGE-re pl 252 a MATE ra meg 272 pontom van de alapból foszkra szeretnék menni nem alapra.


Minden jegyem kb 2-3-as, a nyelvvizsga meg a szakma húz rajta 75-90 pontot.

dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
248 ponttal jutottam be tavaly jogi foszkra/és megy is/. De volt olyan aki 200 pont alatt bejutott szőlész-borász mérnökire. Ne mondja nekem senki, hogy lehetetlen!
dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg nagyon komolyan visszaestek a pontok az új módszertannal. Nekem 4 éve ~360 pontom volt Mérnökinfóra. Most olyan 237 van. Szóval fuck the system.
dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!