Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire kínos 29 évesen...

Mennyire kínos 29 évesen kollégistának lenni?

Figyelt kérdés
Bocsánat, nem vagyok biztos benne, hogy a legjobb helyre írom a kérdésem. Egyetem váltás előtt állok, és csak kollégiumi lakhatással tudnám megoldani. Orvosira mennék, és minimum 29 éves lennék, mikor befejezném. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyire néznének ki a kollégiumból, lenne kínos, vagy “gáz”, ha annyi idősen még mindig koliban laknék?

dec. 24. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire.
dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
94%

Egyáltalán nem kínos.

De ha az lenne, engem akkor se érdekelne különösebben a helyedben.

dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is okés. Akkor lenne problémás ha egy 3 éves büfészakot csinálnál 10 éve és azért lennél kolis
dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Az csak négy öt év különbség az évfolyamtársakhoz képest. Ebben a korban elenyésző.

Amúgy nem leszel egyedül huszonéves az elsősök közt, az tuti.

dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Eléggé. Feleségem, két gyerekem és egy lakásom volt annyi idősen. Mi a fenét csináltál eddig?
dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyetemre jártam:D
dec. 25. 15:42
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor orvosi? Vagy ledoktoráltál?
dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem olvastad végig szerintem. Még nem vagyok 29, csak kb annyi idős lennék, amikor elvégezném az orvosit.
dec. 25. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem hiszem,hogy túl sok szabadidejük van az ottani kolisoknak ezzel foglalkozni,hogy xy hány éves...De úgy általában nem érdekel senkit kb.
dec. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
dec. 26. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!