Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államvizsgán hogyan adjak...

Államvizsgán hogyan adjak hatékony magyarázatot arra, hogy ha valamit nem sikerült megcsinálnom a diplomamunkámba amit szerettem volna? Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Egy dolgot beleírtam a témabejelentőmbe, amit aztán sok külső tényező miatt nem tudtam végül megcsinálni. Emiatt a témavezetőm is csak 3-ast adott a dolgozatomra. Eléggé félek a védéstől, hogy ha erre rákérdeznek, hogy miért nem csináltam meg, pedig beleírtam a témabejelentőbe, akkor mit mondjak, ami a "legelfogadhatóbb" lenne? Nem szeretném, hogy megbuktassanak, és új diplomamunkát kelljen írnom.


Ha azt mondom szimplán, hogy nem volt rá időm, az olyan amatőren hangzik.


ELTE, egy természettudományos mesterszak. (Az olyan kommenteket miszerint hogyan jutottam el idáig, alacsony a színvonal, pls mellőzzük, nem sokat segít)



jan. 20. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Most ha kitalálunk egy kifogást, nem gondolod, hogy abba fognak belekötni és az fog amatőrként hangzani?


Elmondod, hogy rossz időmenedzselés magánéleti dolgok miatt, következményeket/felelősséget vállalod.


Aztán vagy szemet hunynak felette vagy nem. Már mindegy, nem tudsz vele mit csinálni.

jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett?
ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!