Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha nem megyek el...

Mi történik ha nem megyek el erre a vizsgára?

Figyelt kérdés
Írok majd üzenetet az illetékeseknek is ezzel kapcsolatban, de gondoltam itt is megkérdezen. Szóval a Pázmányra járok egy mesterszakra és a félév elején jelentkeztem egy szabadon választható tárgyra (alapszakos tárgy). Most viszont nagyon úgy néz ki, hogy a többi vizsgám mellett nem igazán lenne időm felkészülni a vizsgára, így gondolkoztam azon, hogy kihagyom, de nem tudom ebben az esetben az milyen következményekkel fog járni. Hatással lesz ez az átlagomra? (az előző iskolámban az ilyen tárgyak el nem végzéséért csak fizetni kellett 2000 ft ot és nem volt semmi következménye, de itt sajnos nem tudom mi történne)

jan. 21. 00:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!