Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE nemzetközi gazdálkodás...

BGE nemzetközi gazdálkodás levelező alapképzésről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki csinálja/ott végzett, tudna segíteni, hogy mennyire nehéz munka mellett, ill. hogy valóban csak szombatonként(tehát pénteken nincs) és hány órától meddig vannak órák? Mennyire szívatósak a tanárok? Messziről kellene feljárnom Budapestre, így érdeklődnék, hogy tudjak mérlegelni, sajnos a környékünkön nem indítják ezt a képzést, főleg nem levelezőn, ill. a BGE-n találtam úgy, hogy csak szombati napon lennének órák. Köszönöm!

jan. 23. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mihez kell? Én félbehagytam anno (nem a nehézség miatt), mert úgy éreztem, semmit nem adott hozzá a tudásomhoz. Neked van konkrét célod, amit ezzel a szakkal tudsz elérni? Elég generalista a szak, sok speciális, munkában felhasználható tudást nem fogsz kapni.
jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Az egyik fő oka alapvetően az lenne, hogy szerezzek egy diplomát, anno elkezdtem egyetemen nappali képzést, mikro/makro/számvitellel pl.nem volt gondom, de idővel el kellett kezdenem dolgozni és ott kellett hagynom. Nekem úgy tünik,hogy itt nagy hangsúlyt fektethetnek a szaknyelvre, ami nekem fontos. Sajnos úgy vettem észre, hogy hiába van már munkatapasztalatom és ,,gürizek" , feljebb lépés, stb. céljából szükséges az a diplomás papír....
jan. 23. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Levelező szaknyelvet felejtsd el nyugodtan, kb. félévente 3 tömbösített órád van. Én még mindig azt mondom, hogy egy konkrétabb szakot végezz el, mint például a pénzügy-számvitel.
jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nappalin egyébként tényleg elég vagány a szaknyelv, mert akár új nyelvet is elkezdhetsz és a képzés végére (saját szorgalommal persze) középfokra eljutsz belőle, levelezőn ilyen természetesen nincs.
jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy levelezőn nem fordítható nagy hangsúly rá :( Köszi szépen a választ!
jan. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!