Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tanár megteheti,...

Egyetemi tanár megteheti, hogy másoknak mutogatja a dolgozataidat megalázás céljából?

Figyelt kérdés

Utánuk volt órám és konlrétan a saját szememmel láttam. Meg is áltam mellette, erre direkt összecsukta és elkotródott. Utána kérdeztem és elárulták mások. De félnek tőle.


Direktben rám van szállva,.első órától fogva, direkt aláz, buktat... Bizonyítani nem tudom.


febr. 6. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Ha olyan dolgozatot írsz, ami másoknak elrettentö példa, akkor nem a tanár a hibás, ez meg megalázás! Ezek szerint azonban semmi keresni valód azon a szakon!
febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan neptun kóddal se oszthat meg táblázatban a zh pontokat, ahol mindenkiét látod, mert mivel a kód kereshető, sérti a hallgató jogiait.

Gondolom akkor ez az eset se szabályos

febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
nem a pontokat osztotta meg, hanem azt, hogy minden válasz rossz
febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem, kettő eléjük rakta, másrészt, ha üresen adom be,.sincs joga kiadni, mutogatni. Azt sem adhatja ki az egyetem, hogy te egyáltalán odajársz.


#1 Lehet neked rohadt vicces, ha valakire rákészül a tanár és folyamatosan alázza! Ne névtelenül felolvasta, hogy ez meg az a rossz válasz, hanem 2 évvel felettünk levőknek mutatta alázásképpen névvel! Másrészt ez egy bosszúálló,.gyerekes, nem tanít csak diktál, rosszindulatú tanár. Pedagógusnak egy nulla. Ha keresnivalóm sincs, akkor sincs joga. Szerinted még nem is ismert,.de "már mist tudom, hogy meg fog bukni", bűnöm az volt, hogy gimnáziumból érkeztem, nem "középiskolából" (mint ha a gimnázium nen lenne az), azért vagyok buta, mert előtte nem tanultam 5-6 évig.

febr. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!