Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS!! Mit tegyek ilyenkor?

SOS!! Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szóóóval elkezdtem egy szakot szeptemberben viszont rájöttem hogy nem az én világom, decemberben ott is hagytam nem vizsgáztam semmiből, nincsen értékelhető jegyem semmiből sem, viszont a félévemmel nem tettem semmit. Most viszont passzívra szeretném állítani a második félévemet, mivel egy hónapig muszáj diákmunkában maradnom, áprilistól kezdek egy főállást.

A kérdésem az, hogy ha most passziváltatok, de egyben be is adom a jelentkezésem egy másik szakra, akkor az úgy lehetséges-e hogy tavasz végén kiíratkozom, hogy szeptemberben ha felvesznek a másik szakra akkor újra beíratkozzak?

Gondolkodtam hogy kiíratkozom de egyszerűen szar helyzetben vagyok mivel kaptam egy nagyon jó főállást, betanulásban vagyok, és áprilisban kapok majd onnan fizetést, stb… tehát most még diákmunkában dolgozom é tanulom a főálláshoz kapcsolódó dolgokat.

Szerintetek ez így lehetséges?



febr. 6. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Hogy szerintünk mi van, az tökmindegy, mert csak a TO tudja megmondani a tutit.
febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Semmi köze a TO-nak ehhez.


Egyszerre több jogviszonyod is lehet, akár különböző egyetemeken is. Nyugodtan passziváltathatod ezt a félévet, vállalhatsz diákmunkát és felvételizhetsz másik szakra. Bőven elég lesz júliusban kiiratkoznod, mikor már biztosan tudod, hogy felvettek a másik szakra, nagyon sokan élnek ezzel a lehetőséggel.

febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Tanulmányi oldalról noncs gond, de annak nézz utána, hogy passzívan dolgozhatsz-e diákmunkában.
febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!