Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves tanár kollegák!15 éve...

Edinasz kérdése:

Kedves tanár kollegák!15 éve tanítok,és most a munkahelyemen kötelező a 32 óra bent tartózkodás. Érdwkelne,hogy nálatok is így van? Olvasom sok helyen,hogy napközis állást hirdetnek -csak délután-és teljes állás.

Figyelt kérdés
Természetesen úgy nem jön ki a 32 óra bemt tartózkodás. A másik,hogy ti is az adható legkisebb fizetést kaptátok ? 2024.02 hótól? Az én ismerőseim mind a legalját kapták a ped1-2 ben. Köszönöm szépen a válaszokat!

febr. 7. 23:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már az 1. hozzászóló kioktató stílusa is elkeserítő, de amit a 10-es válaszoló írt...így lenézni sok más pedagógust és intézményt... (Az abba járó tanulókat is?)
febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A napközis tanár hagyományosan az utolsó a tanárok közötti rangsor szerint, úgyhogy a minimum bér nem is olyan meglepő.

Kedves kérdező, vállalj helyettesítéseket!

febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mondj fel és csinálj mást, bár ezzel a pokróc hangnemmel nem tudom hol fogsz pozitív benyomást kelteni.

A 32 óra az intézmenyvezetőtől függ.

Jellemzőbb inkább az hogy nincs.

Ha a jogszabályt sem tudod értelmezni azt jelenti szöveget sem tudsz értelmezni tegát alkalmatalan vagy ilyen szempontból is a tanításra.

Ha valami problémád van akkor felnőtt módjára a munkaadóddal beszélj ne a gyakorin nyomorékozd le az emereket.

Engem is rossz kategóriába soroltak, észrevettem, szóltam, próbálták eltussolni, nem hagytam, kijavították. End of story.

Ha pedig tényleg annyira inkompetens vagy es meg azt sem tudod értelmezni, hogy valszeg a tól ig az majd a teljesítmény értékelèsi rendszerben fog működni 2025-től, akkor nincs mit mondanom. És szégyellheted magad a stílusod miatt is.

febr. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Látom nagy a baj a hozzáállással. Szépen kérdeztem, mire csúnán leszóltak, persze, hogy nem fogom annyiba hagyni. Egyébként tudok értelmezni, nem arra irányult a kérdés, hogy mit jelent a bent tartózkodás, hanem, hogy más iskolában tartják-e, A másik, hogy szerintem nem is tanár írt, hanem vagy egy diák, vagy csupán egy rosszindulatú ember. Elit gimnáziumban tanító!... Kedves! Én roma gyerekeket tanítok, te sírva rohannál ki fél órán belül tőlük! Ez a magyar valóság, és nem az elit budai gyerek. Továbbá annak a hozzászólónak sincs valami jó szövegértelmezése, aki azt írta napközis tanár vagyok. Biológia-kémia-földrajz-természetismeret egyetemi tanár vagyok, aki intelligensen, szépen kérdezett egyet egy kérdezgetős oldalon, jó helyesírással, miközben a 3 gyerekem öltöztetése közben mellényomtam egy billentyűt. Látom maxinum egy tanár írt, annak látszik a stílusán, a többi válaszoló vagy nem tanár, vagy ha ez igaz, akkor mostmár értem, hogy a társadalom többsége miért nem szereti a tanárokat. Nektek van felháborító, kioktató stílusutok! A TANÁR kollegáimnak szép napot, és jó tanítást kívánok! Örömmel tanítok, mert ebből az emelet fizetésemből már jobban meg tudok adni a gyermekeimnek. Továbbá többet tudok adni a roma gyerekeknek, akiknek mindig viszek valamit, mert ezek nem budai gyerekek, akiknek anyu apu tabletet, meg 300ezer Forintos cioőt vesz, hanem még fürdőszobályuk sincs. Örömmel, és alázattal csinálom a munkám, és bocsánat, utazó tanárként nagyon fáradt vagyok a havi 2000km levezetett út után, és ezért érdekela bent tartózkodás, hogy minél több idő maradjon a kicsi gyerekeimre.
febr. 9. 07:23
 15/16 A kérdező kommentje:
Fürdőszobàjuk* ezt se én írtam ìgy,àtìrta a telefon
febr. 9. 08:14
 16/16 anonim válasza:
Lenne a frász roma gyerekeket tanító tanár. Fujj.
febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!