Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri óvodapedagógusnak...

Megéri óvodapedagógusnak tanulni, ha a megyénkben jelenleg egyetlen egy meghirdetett állás sincs?

Figyelt kérdés
Igaz, csak a közigállást néztem...
ápr. 8. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként sem éri meg sajnos :(
ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor mit éri meg kitanulni, hogy utána gyerek mellett is tudj dolgozni? Ez most költői kérdés volt.


Multinál megelégeltem az állandó ráncigalást, jajj ez még sos dolog, gyere előbb, otthon még csináld meg... Ha meg nem folyton a főnök előtt ültem...


Pénzügyi adminisztrátorra/mérlegképes könyvelőire gondoltam még mellette,de akkor nekem naponta még 2 órát kellene ingáznom (Bpre és környékére) Férjem fel 7re jár dolgozni, így én viszem reggel a kislányunkat, délután ő 3ig dolgozik, tud érte menni.


Nőket teljesen ellehetetlenítik, ha már anyák lesznek... De úgy szüljön az ember lánya...

ápr. 8. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

"Nőket teljesen ellehetetlenítik, ha már anyák lesznek... "


Nő vagyok, teljes home officeból dolgozok épp egy multinál, teljesen megértők ha munkaidőben néhány órát a gyerekemmel foglalkozok.

ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Szerencsésnek mondhatod magad :)

ápr. 8. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as: és mit melózol a home officban, mi kell hozzá ?!


Mert akkor talán a kérdező is közelebb kerülne a megoldáshoz, hogy mit tanuljon még, amivel ilyen jó helye lehet..


Kérdező abban szerencsés, hogy a férje legalább elhozni tudja a gyereket, így az egész napja szabad lehet.

ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak megéri, aki szeret egész nap gyerekek között lenni, aki kreatív, stabil idegrendszerű, nyugodt, türelmes és bírja az egész napos ricsajt, a változó körülményeket, a hisztiket, az adminisztratív feladatokat és nagyon tud alkalmazkodni mindenkihez.
ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!