Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvodapedagógus vagy hasonló...

Óvodapedagógus vagy hasonló állásra lehetséges pályázni bármiféle végzettség hiányában?

Figyelt kérdés
Ha már amúgy is hatalmas a pedagógus hiány🤷🏼‍♀️

2022. szept. 13. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Viccelsz?

Felsőfokú végzettség az óvodapedagógus.

2022. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ilyen kisegítőnek akkor🙂
2022. szept. 13. 17:12
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Dadának igen, bár abból nem sok köszönet lesz. Még a pedagógusoknál is szarabbul keresnek.

Deeee a kérdésre válasz, hogy ja, dadának el tudsz menni képzettség nélkül, de ha pedagógus szeretnél lenni, kell a felsőfokú végzettség.

2022. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Never mind, megyek határvadásznak
2022. szept. 13. 17:21
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Öhm... hát az a munka viszonylag különbözik a kisgyermekek óvodai ellátásától:D

Egy csöppet.


BÁr ja, az is elgondolkodtató, hogy ahhoz, hogy egy fegyveres erőszakszervhez kerülj, elég egy egyhónapos "kiképzés" és 8 általános...

2022. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Eddigi hozzászólásaid alapján sem kisgyermeket sem fegyvert nem bíznék rád.

Inkább menj el valami gyárba dolgozni légyszi, mindenki jobban jár.

2022. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rosszabb emberek is vannak nálam, akik simán elmehetnek határvadásznak🤷🏼‍♀️ meg ahogy észreveszem egy idő után akár tanárnak is. Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen akit tanítottak olyan tanárok akiknek az adott tárgyból végzettsége nem volt, de nem szeretnék senkinek rosszat. Mindenképp megfontolom a körülöttem levők és a válaszolók tanácsait😉 Köszönöm szépen a segítséget😘
2022. szept. 13. 17:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Teljesen jó.

De pont amiatt, mert neked voltak rossz tapasztalataid, és tudod mi az amit nem kellett volna, tanulj belőle és ne kövesd el ugyanazt a hibát, amit te is helytelenítesz.

2022. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: Értettem. Ezzel egyet tudok érteni🙂
2022. szept. 13. 18:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Óvodai dajka vagy pedagógiai asszisztens pár órás tanfolyam, de azt hallottam azért velük most is Dunát lehet rekeszteni.
2022. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!