Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire irányulhat rám a...

Mennyire irányulhat rám a fókusz egy szakdolgozatban?

Figyelt kérdés
Írhatom azt, hogy kíváncsi voltam, ezért is ezért választottam a témát vagy pedig úgy kell előadni, hogy az olvasó, aki a kezébe veszi neki ezt és ezt szeretném én bemutatni, nem pedig azt hogy én miért kutattam, én mire voltam kíváncsi, engem mi érdekelt
ápr. 16. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
A személyes megfogalmazás kerülendő, ahol lehet
ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint?

Pl. az, hogy kíváncsiság miatt választottam a témát?


Inkább úgy kellene, előadni, hogy mit adhat vagy mit szeretnék vele megmutatni annak aki a kezébe veszi?


Én olvastam több szakdolgozatot, amiben volt "személyeskedés" például, hogy már a gimiben is az informatika volt a kedvence, infóból érettségizett


Vagy hogy covid alatt hogyan bántak vele a kórházban, mondjuk azt soknak éreztem


De arra is volt példa, hogy xy városban lakom ahol ez is ez van, ez is végül személyes

ápr. 16. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Vannak elfogadható és jó tanulmányok... s a kettő között vannak difik. Ennyi a titok nyitja.
ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!