Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 5 nap alatt lehetséges megírni...

5 nap alatt lehetséges megírni egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Nem viccelek, tényleg 5 napra gondoltam :D

Egy vázlatom van a szakdolgozat felépítéséről, meg elkészült a szoftver, amiről írom a dolgozatot.

Tehát csak az írás van hátra. Pár képernyőképet készítek a programról, meg a szokásos diagramokat berakom. Keresek töltelék szövegeket a fejlesztés során használt technológiákhoz, amire tudok majd hivatkozni.

45-55 oldal kellene összesen. A word már be van állítva, nem kell sok mindent szerkesztgetnem.

Napi 10 oldal írás mennyire lehetséges?

Kb 12 órát tudok a gép előtt ülni egy nap. Utána már fáj a szemem és minden bajom van.


máj. 12. 23:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
elzavarta a konzulense, hogy majd jövőre kisfiam :D
máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az elején szenvedés volt, de utána annyira belejöttem, hogy sikerült végül.

A konzulens jó fej volt. Hétvégén nézte át, és válaszolt is. 1-2 apróságon kívül teljesen megvolt vele elégedve.


Utána nagyon berúgtam, aludtam 14 órát és azóta a záróvizsga tételeket tanulom egész nap.

máj. 21. 12:46
 13/14 A kérdező kommentje:
Chatgpt nem is kellett. Nélküle gyorsabb voltam.
máj. 21. 12:49
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Na grat. Ha érdemjegyet megkaptad rà azért még jelezz vissza. Sok sikert a zàróvizsgàhoz!
máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!