Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Maradjak, v. megéri átmenni...

Maradjak, v. megéri átmenni fizika szakra? Esetleg teljesen mindegy, ha biofizikus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Biológia szakon vagyok, viszont nem szeretem a kémiát. Kétségeim vannak, a biológia mellett a fizikát szeretem még, viszont ott sok az info, amit nem értek.Vélemény?
2010. dec. 14. 13:42
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan valaszd a fizikat! A leggyakorlatiasabb tantargy es talan a leg erthetobb is. :) Annyi az egesz, hogy a napi eletbol kell venni a peldakat a kulonbozo tetelekre, kepletekre hogy megertsed. Rengeteg ilyen van. Ha kivancsi termeszetu vagy akkor gyakorlatilag barmit kiszamolhatsz, kikiserletezhetsz a kepletekkel. Viszont a kemia es a fizika amolyan testver szakok, mind2-ben van egy kicsi a masikbol is :)
2010. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!